in

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları günümüzde her evde bulunan ve özellikle sıklıkla kullandığımız ürünlerden biridir. Çeyiz almak isteyen kişilerin veya evini yenilemek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği ve en iyi olarak bulundukları belirli markalar bulunmaktadır. Yemek odası takımı seçerken hangi kaliteden yapıldığı ve hangi malzemelerin kullanıldığı oldukça önemlidir. Lezzetli kahvaltıların, öğle yemeklerinin ve akşam yemeklerini yenileyen bu masa takımları evde de en önemli mobilyalardan birisidir. Aile kalabalıklığına göre 6,8 kişilik masalar çıkabildiği 4 kişilik yemek masası takımları da mevcuttur.

Evinize ve dekorasyon tarzında en uygun masaları seçmek adına belirli markalardan belirli isimlerle bulunan takımı önerilerine bakabilirsiniz. Metal, suntalarla ve doğal ahşap gibi seçeneklerle birlikte seçilecek olan masa takımları, evin her köşesine de uyum sağlamaktadır.

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları
Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları

Sandalyeleri ve masasıyla tedarik edebileceğimiz aynı zamanda evin belirli köşesine hava katacak Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları bulunmaktadır. Evde en çok kullandığımız ürünlerden biri olan yemek masası takımların görünümleri ve koleksiyonlarıyla satışa sunulmaktadır.

En İyi Yemek Masası Takımı Önerileri

En İyi Yemek Masası Takımı Önerileri olarak belirli markalar hem tarzıyla hem de duruşuyla oldukça sevilmektedir. Tabii ki ilk olarak kalitesi de tercih edilme sebeplerinden birisidir.

MarkaÖlçüRengiKişi SayısıMateryal
Trendy Assel Mercan 4 Kişilik Yemek Masası Takımı120 × 80SiyahDörtMetal
VowTurkey Touch İskandinav Tasarım Masa Takımı80 × 160CevizDörtGürgen ağacı, Mdf
Canisa Concept Via Yemek Masa Takımı130 × 80Siyah6 - AltıSuntalam
Efe Barok Gold Kelebek 6 Kişilik Yemek Masası80 × 130Ceviz6 - AltıSuntalam
Cadde Yıldız Rixos Luxury Siyah Masa Takımı90 × 154Siyah6 - AltıMetal, Suntalam

Ürünleri tercih ederken de kullanırken ürünün içeriğini nasıl kullanıldığını bilmekte sizin için doğru olacaktır. Kızlar için seçtiğimiz ve tamamen kullanıcı yorumları baz alınarak seçilmiş olan En İyi Yemek Takımları şunlardır;

Trendy Assel Mercan 4 Kişilik Yemek Masası Takımı

Her bütçeye kolaylıkla uyabilen ve ayrıca dört kişilik masa takımı olarak bilinen bu masalar yeni evlenenler için oldukça avantajlı olacaktır. Diğer yemek masası takımlarına göre uygun fiyatlı olması ve birçok özelliği karşılaması da onları en iyi olarak adlandırmamıza sebep olmaktadır. Diğer yemek masalarına göre uygun fiyatlı olan bu takımlar salonu yemek odaları için idealdir. Metal sandalyelerden ve suntalam yüzeyli masası içerisine mevcuttur.

 • Ölçü: 120 × 80
 • Rengi: Siyah
 • Kişi Sayısı: Dört
 • Meteryal: Metal
Trendy Assel Mercan 4 Kişilik Yemek Masası Takımı
Trendy Assel Mercan 4 Kişilik Yemek Masası Takımı

VowTurkey Touch İskandinav Tasarım Masa Takımı

En iyi yemek masası takımları listesinde en üst sıralarda yer alan tasarım masa takımı en kaliteli takımlardan da biridir. Ürünün sağlam olabilmesi için özellikle ürün iskeleti gürgen ağacından oluşmaktadır. Sandalyede kayın tabla üzerine 28 DNS sünger çevrilmiştir. Farklı ve oldukça şık tasarımlarıyla sandalyeleri ve keten kumaşları kaplıdır. Masanın tablası MDF malzemelerden üretmekle birlikte el işçiliği de konuşulmuştur. Her açıdan kaliteli görünümü ve tüm ev tiplerini uyum sağlayacak tasarım masa takımının sizin için de en iyi olarak tercih edebileceğiniz kullanıcı yorumlarının da oldukça iyi olduğunu nasıl takımlarından biridir.

 • Ölçü: 80 × 160
 • Kişi Sayısı: Dört
 • Renk: Ceviz
 • Meteryal: Gürgen ağacı, Mdf
VowTurkey Touch İskandinav Tasarım Masa Takımı
VowTurkey Touch İskandinav Tasarım Masa Takımı

Canisa Concept Via Yemek Masa Takımı

Materyal olarak suntalam tekniğini kullanması en çok tercih edilen ürünlerden biri olmasını sebeplerinden biridir. Özellikle kalabalık ailelerde kullanılan bu masalar altı kişilik olmasıyla da dikkat çekmektedir. Masa takımında bulunan bank gibi yerleri açılır kapanır özellikte olması ve mermer görünümleriyle de tamamen modaya uyacak ve evinize de hava katacaktır.

Siyah renkte üretilen bu yemek masa takımı asil duran ve aynı zamanda tüm evi değiştirecek ürünlerden biridir. Siyah masaya ait siyah kumaşla kaplı sandalyeleri de hem duruşunu hem de asilliğini etkilemektedir. Evinize uygun ve oldukça modern bir Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları almak istiyorsanız ilk tercih edebileceğiniz marka ve modellerden de biridir.

 • Kişi Sayısı: Altı
 • Renk: Siyah
 • Ölçü: 130 × 80
 • Meteryal: Suntalam
Canisa Concept Via Yemek Masa Takımı
Canisa Concept Via Yemek Masa Takımı

Efe Barok Gold Kelebek 6 Kişilik Yemek Masası

Açık renk döşediğiniz evlerde kullanabileceğiniz son derece şık yemek masası tasarımlarından biridir. Ahşap görünümlü masası ve buna bağlı açık renk sandalyeleri ile temiz ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.  Kelebek yemek masası takımı gibi açık renk kumaşa kaplanan sandalyeleri sahip olan yemek masaları evi daha geniş göstermek için de tasarlanmıştır.

Sandalyeleri bağlı olan masa ile rengi zıtlığı kendine has farklı bir hava katmıştır. Suntalam malzemesi ve ceviz rengi ile gözleri dolduran ve açılıp kapanabilen model aynı zamanda kalabalık aileler için de tercih edilebilmektedir.

 • Kişi Sayısı: Altı
 • Renk: Ceviz
 • Materyal: Suntalam
 • Ölçü: 80 × 130
Efe Barok Gold Kelebek 6 Kişilik Yemek Masası
Efe Barok Gold Kelebek 6 Kişilik Yemek Masası

Cadde Yıldız Rixos Luxury Siyah Masa Takımı

Avangart ve fazlasıyla gösterişli yemek masası takımlarından biri olan cadde yıldız masa takımı aynı zamanda metal ayakları ve parlak masa yüzeyine de sahiptir. Gösterişli sandalyeleri ve her tasarımı ile dikkat çeken bu masa göz alıcı yemek masası takımları arasında bulunmaktadır.

Kullanıcıların tam umut verdiği ve müşteri yorumlarını da fazlasıyla iyi olduğu masa hem kullanışlı hem de kolay kurulabilen masalardan biridir. Sandalyelerdeki leke tutmaz kumaşın bulunması ve açılıp kapanabilen bir masa olması da büyük ve geniş davet sofralarını oluşturabilmeniz için tasarlanmıştır.

 • Kişi Sayısı: Altı
 • Renk: Siyah
 • Ölçü: 90 × 154
 • Meteryal: Metal, Suntalam
Cadde Yıldız Rixos Luxury Siyah Masa Takımı
Cadde Yıldız Rixos Luxury Siyah Masa Takımı

Yemek Masası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 • Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımlarının seçimini yaparken öncelikle kullanım alanınıza ve büyüklüğüne dikkat edilmelidir. Altı veya dört kişilik yemek masaları ihtiyacınıza uyabilecek ve ev ortamı içinde kullanılabilecek masa takımlarından biridir.
 • İkinci kriter olan masa ve sandalye ayakları tamamen sağlam olması ve kalın ayaklı malzemelerden yapılmasına da dikkat edilmelidir.
 • Sandalyelerin kullanımının rahat olması ve leke tutmaması için leke tutmayan kumaşların seçilmesi ve buna bağlı olaraktan kolay kirlenmemesi için bu tercihler yapılmalıdır.
 • MDF ve doğal ahşap gibi kullanılan malzemeler masanın ömrünü uzatacağı için uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri seçmelisiniz.

2023’te Önerilen En İyi Mi Yemek Masası Takımı Hangisi?

En iyi ve En Kaliteli Yemek Masası Takımı Markaları Plus Aksesuar, Cadde Yıldız, Reis’a, Sweet Home, Trendy gibi markalar bulunmaktadır. Tabii ki seçimleri yaparken özelliklerine ve dört veya altı kişilik seçeneklerini de bakılmalıdır. Mutfak gibi yemek masası takımları olarak en iyi yemek masa takımları markaları yukarıdaki gibidir.

Yemek Masası Üstüne Ne Koyulur?

Yemek masasını dekore ederken göze hitap eden ve oldukça şık olan materyaller tercih edilebilir. Sofrada bulunmaktan keyif alacağınız aynı zamanda da sohbetlerinizi kolaylaştıracak olan belirli püf noktalar bulunmaktadır. Duvarlar, yemek masasının üstü bulunduğu alanı aydınlatmalı bunun içinde yemek masasını tam ortasına denk gelen aydınlatmalar kullanılmalıdır.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En İyi 5 Yatak Odası Takımı Markaları

En iyi 5 Tripod Markası