in

En İyi 5 Yatak Odası Takımı Markaları

En İyi 5 Yatak Odası Takımı Markaları olarak günümüzde tercih edebileceğiniz oldukça konforlu ve oldukça dayanıklı olan birçok yatak odası seçimi bulunmaktadır. Yeni evlenecekler veya yatak odasını yenileyecekler için iyi araştırmalar yapmadan direkt olarak tercih edebileceğiniz kaliteli ve güvenli yatak odası markaları mevcuttur. Seçimlerinizi önemli bir karara varıp mantıklı tercihler yaptığınız taktirde en iyi yatak odası markalarının modelleri ile kafanızdaki bütün soruları çözümleyebilirsiniz.

Yatak odası takımı tercih etmeden önce kullanışlı olması ve küçük veya geniş evler için ideal olan yatak odası modelleri seçilmelidir. Aynı zamanda temizlik yaparken veya herhangi bir taşıma durumunda kırılmayacak oldukça sağlam malzemelerden yapılmış olan Yatak Odası Takımları kullanılmaktadır.

En İyi Yatak Odası Takımları

Yatak odası tercih ederken hangi malzemeden yapıldığı ve özellikle yeni evli çiftler için veya evini yenileyecekler için arayışta olan kişilerin en kaliteli olarak yatak odası takımlarını seçmesi gerekecektir. Size için önerdiğimiz ve Türkiye’nin en iyi yatak odası markaları olan 5 yatak odası markası şu şekildedir;

Bellona Karamel Yatak Odası Takımı

Bellona Yatak Odası, Türkiye’nin en iyi mobilya markalarından biri olan ve aynı zamanda yatak odası olaraktan oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş yatak odası takımları sunan bir markadır. Son derece modern ve yatak odasının gerektirdiği tüm duyguları ruhumuza tamamen işleten Bellona yatak odası, desenleri ve renkleri ile gözlerimizi kamaştırmaktadır. Bellona Karamel Yatak Odası Takımı sadece estetik yapısı ile en çok tercih edilen ve günümüzde de en çok beğenilen yatak odası takımlarından biridir.

Bellona Karamel Yatak Odası Takımı
Bellona Karamel Yatak Odası Takımı

Bunun yanı sıra Store yatak odası ve çok fonksiyonlu yatak odası takımları da hem dekorasyonları hem de kullanım kolaylığı sayesinde tercih edilmektedir. Dar alanla yatak odaları için muazzam bir seçeneğe ve fonksiyonel özellikleri ile de dikkat çekmektedir.

Zarif ve sade renklerin üzerine bulunduğu yatak odası takımları barındırmaktadır. Bellona mobilya eşsiz desenleri ve ev tekstil adına ilk tercih edeceğiniz yatak odası markalarından biridir. Karamel yatak odası takımı; bir adet karyola yatak, bir adet yatak başlığı ve iki adet komodinden meydana gelmektedir.

Mondi Yatak Odası Takımı

Mondi Yatak Odası Takımları, kaliteli işçiliğin yanında sağlamlık konusunda da yeni evlerin ilk tercihlerinden biridir. Oldukça sağlam malzemelerden üretilmiş olan yatak odası takımı görsellik noktasında da sıradanlığın dışına çıkarak oldukça estetik sağlamaktadır. Mondi yatak odası takımları 2023 olaraktan günümüze en uygun yatak odalarını ayarlayarak sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Mondi Yatak Odası Takımı
Mondi Yatak Odası Takımı

Mondi Empoli yatak odası hem kullanımı hem de özellikleri sayesinde iki adet komodinden, bir adet aynalı şifon yerden, beş kapılı dolaptan oluşmaktadır. Renkleri, sağlamlığı ve dizaynı ile evlenen veya yatak odasını yenileyecek olan kişilerin ilk tercihlerinden de birisi olacaktır. Yatak odası fiyatları olaraktan kalitesine göre oldukça uygun fiyatlandırması bulunmaktadır. Taksit seçenekleri ile de iki yıl garantili ve 12 taksit ile ödeme imkânı da sunmaktadır.

İstikbal Aren Yatak Odası Takımları

İstikbal mobilya denildiği zaman ilk akla gelen markalardan biridir. Uzun sürelerdir bu sektörde faaliyet gösteren ve tamamı ile fiyat performans ürünlerini sunan İstikbal Yatak Odası konusunda da oldukça başarılı modeller ve tasarımlar oluşturmaktadır. Fiyat bakımından diğer firmalara nazaran biraz daha yüksek olsa da tamamıyla verdiğiniz parayı kuruşu kuruşuna hak eden yatak odası markalarından biridir. Trend modeller ve renklerle birlikte yeni ürünleri tamamen yatak odaları olarak tercih edebilirsiniz.

İstikbal Aren Yatak Odası Takımları
İstikbal Aren Yatak Odası Takımları

Özenli tasarımlarını yaptığı modelleri üzerindeki ergonomik çeşitler ve fonksiyonel özellikleriyle de küçük ve dar alanlarda kullanabileceğiniz birçok yatak odası modelini bulundurmaktadır. Ev dekorasyonu konusunda İstikbal Yatak Odası Takımları sizleri ayrı bir alanlarda buluşturacaktır.

Aren yatak odası takımı günümüzde tercih edilen ve en çok beğenilen yatak odası takımları arasında bulunmaktadır. Dolapları ve yatak başlığı ile birlikte tamamen özel tasarımlarından oluşan Arel yatak odası takımı aynı zamanda sizin de tercih edebileceğiniz en iyi yatak odası takımlarından biridir.

Enza Yatak Odası Takımları

Enza Yatak Odası Takımları, piyasada bulunan ve en güncel yatak odası takımları oluşturan bu Marc’a karşımıza birçok dekorasyonuyla çıkmaktadır. Farklı alternatifler ile ürettiği yatak odası takımlarını tamamı ile sizin zevkinize bırakmıştır. Birçok alanda ve birçok durumlarda tercih edebileceğiniz evinizin ve yatak odanızın büyüklüğüne göre oluşturulmuş olan yatak odası takımlarına mevcuttur.

Birbirinden çeşitli yatak odası takımlarıyla hem fiyatları hem de estetik görünümleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Enza Home yatak odası takımları hem dolaplardan hem de yatak başlıklarından başlayarak fiyatlandırmaları oluşturmaktadır. Özellikle Enza Gıorno yatak odası takımı da en çok tercih edilen yatak odalarından biridir.

Enza Yatak Odası Takımları
Enza Yatak Odası Takımları

Şık görünümleri ve özellikle odayı oldukça şık hale getirecek olan tasarımlarıyla da yeni evlenen çiftlerin tercih edebileceği markalardan biridir. Enza Yataş’a bağlı olarak geliştirmiş olan yatak odalarını sunmaktadır. Ünlü Yataş firması satmış olduğu mobilyalar ile birlikte uzun yıllar kullanabileceğiniz ve görsellik olarak da asla sıkılmayacağınız modelleri tüketicilere sunmaktadır.

Doğtaş Yatak Odası Takımları

Türkiye’de bulunan mobilya sektörünün önceleri arasında yer alan Doğtaş listenin en üst sıralarında da yerini korumaktadır. En son kullanılan teknolojiler ile üretilen mobilya tasarımları aynı zamanda Türkiye’de daha iyi konumları getirmek adına son teknolojiler ile üretilmektedir.

Diğerlerinden ayrılan en önemli özelliklerinden birisi oldukça geniş yelpazesi ve kalitesiyle bilinmektedir. Her tarza uygun ve her bütçeye uyan tasarımları içerisinde barındıran Doğtaş mobilya yedi yıla kadar garanti de sunmaktadır.

Doğtaş Yatak Odası Takımları
Doğtaş Yatak Odası Takımları

Daha modern bir görünüm isteyenler için genel olarak beyaz ağırlıklı yatak odası takımı modelleri ile gözünüzü yormayacak birçok modeli içerisine bulundurmaktadır. 24 aya varan taksit imkanıyla Doğtaş yatak odası takımı fiyatları da ortalama olarak 10.000 TL’den başlamaktadır.

Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yatak Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları olarak günümüzde 2023 yatak odası takımı modelleri olarak tercih edebileceğiniz güncel modeller bulunmaktadır. Aynı zamanda yapıldığı malzemeye göre ürünün kalitesini belirleyen ve markalara göre oluşturulan yatak odası takımı fiyatları da mevcuttur.

Sadece yeni evlenenlerin veya evini yenileyecek olanların tercih ettiği yatak odalarından ziyade genç yatak odası veya çocuk yatak odası takımı olaraktan yatak odası modelleri mevcuttur. Bazalı veya Bazasız olarak tercih edebileceğiniz yatak odası takımları fiyatları konusunda da tamamı ile buna göre oluşturmaktadır. Modern yatak odası takımları için tercih edebileceğiniz birçok modelde hem internet ortamında bulabileceğiniz hem de direkt olarak mağazadan bilgi sahibi olacağınız yatak odası takımı modelleri mevcuttur.

 • Bellona Yatak Odası
 • İstikbal Yatak Odası
 • Doğtaş Yatak Odası
 • Vivense Yatak Odası
 • Enza Home Yatak Odası
 • Mondi Yatak Odası
 • IKEA Yatak Odası
 • Moda Life Yatak Odası
 • Kelebek Yatak Odası
 • Country Yatak Odası
 • Alfemo Yatak Odası
 • Genç Yatak Odası
 • Avangart Yatak Odası
 • Weltew Yatak Odası
 • Siyah Yatak Odası
 • Divan Ev Yatak Odası
 • İnegöl Mobilya Yatak Odası
 • Ahşap Yatak Odası Takımı
 • Beyaz Yatak Odası Takımı
 • Bazalı Yatak Odası Takımı

Günümüzde Yatak Odası Takımı Fiyatları ortalama olarak 10.000 TL’den başlayarak artmaktadır. Mobilya var da kullanılan kaliteli ürünler fiyatlarda değişiklik olduğu gibi markalar ve tercih edeceğiniz yatak odası modelleri de fiyatları oldukça etkilemektedir.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Fiyatıyla Uygun En iyi 5 Hava Temizleme Cihazı

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları