in

En iyi 5 Tripod Markası

En iyi 5 Tripod Markası kaliteli ve düzgün acılı fotoğraflar genellikle Tripod ile gerçekleşmektedir. Tripodları tercih ederken kameramızı sabitleyebilecek veya telefonun sayesinde daha kaliteli ve daha kullanılabilir fotoğraflar ve videolar çekebileceksiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan çekebileceğiniz ve özellikle de Bluetooth bağlantı tripodları uzaktan kumanda ile yönetebilirsiniz. Ailenizin ve sevdiklerinizin tüm anılarınız özelleştirmek aynı zamanda bunu iş olarak da gerçekleştirmek tripodları ile başlamaktadır.

En iyi Tripod markası olarak tercih edilecek markanın model çeşitliliğine ve kullanım alanlarına da dikkat edilmelidir. Kışın, yazın, sonbahar ve ilkbahar dönemlerinde siz veya etrafınızdaki herhangi biri Tripod ile ilgileniyorsa mutlaka doğru markalardan tripodları tedarik etmelisiniz. İnternette bulunan ve

En İyi Tripod Markaları olarak gerçekleştirilen markalar oldukça asılsızdır. Seçilecek olan marka ve Tripod günümüzde oldukça popülerleşmiş ve aynı zamanda herkesin kullandığı bir ürün haline gelmiştir. Çok çeşitli bütün istediklerinizi yaptırmak ve aynı zamanda da kaliteli fotoğraflar çekebilmek için mutlaka En İyi Tripod Önerileri dikkat etmelisiniz.

En iyi 5 Tripod Markası
En iyi 5 Tripod Markası

En İyi Tripod Önerisi

Tripodları seçerken önerileri ve kullanıcı yorumlarına fazlasıyla dikkat etmek gerekir. Çok çeşitli ihtiyacından dolayı En Kaliteli Tripot Markaları isteklerinize göre en doğrusunu bulmanıza yardımcı olacaktır. Oldukça popüler Tripod kullanımı ile birlikte yazın ve kışın tüm zorlu hava şartlarında fotoğraf veya video çekebilirsiniz. Sizin için tercih ettiğimiz En İyi Tripod Önerisi ve markaları şunlardır;

Xiaomi Orjinal Selfie Çubuğu

Orjinal selfie çubuğu olarak geçen ve en iyi tripotlardan biri olan bu Tripod modeli hem selfie çubuğu olarak kullanabileceğiniz hem de Tripod olarak kullanabileceğiniz modeli içerisinde bulundurmaktadır. Dışarıya çıktığınızda, AVM lerde, park ve bahçelerde her alanlarda kullanabileceğiniz tripodları telefonunuzu koyabilme özelliğini taşımaktadır. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan fotoğraflarını çekebilir aynı zamanda Bluetooth bağlantı özellikleri ile de uzaktan yönetebilirsiniz.155 gram ağırlığı ile kısa olunca 19 santime gelen boyu sayesinde bütün çantalara girebilen ve taşın neden bilen malzemelerden birisidir.

Xiaomi Orjinal Selfie Çubuğu Özellikleri

 • Ağırlık: 155 gram
 • Maksimum yükseklik 51 cm
 • Minimum yükseklik 19 cm
 • Bluetooth özelliği
 • Kumanda özelliği
Xiaomi Orjinal Selfie Çubuğu
Xiaomi Orjinal Selfie Çubuğu

Honcam TR-462 Professional Kamera Tripod

Kameranızın daha kaliteli ve daha profesyonel bir şekilde fotoğraf çekmesi aynı zamanda ikinci kişilere ihtiyaç duymadan fotoğraf çekilebilmeniz için tasarlanmıştır. Profesyonel tripod arıyorsanız bu tripodları önermekteyiz. Tüm kamera ve fotoğraf makineleri ile uyum sağlayan model 360° dönerek de çekim kabiliyetine sahiptir. Üç yönlü hareket edilebilen başlığı sayesinde farklı acılarla görüntüyle bir de edebilmenize sağlamakta ve aynı anda da en düzgün açığı yakalamaktadır. Bu nedenle tercih edebileceğiniz En İyi Tripod markalarından biridir.

Honcam TR-462 Professional Kamera Tripod Özellikleri

 • Kumanda Özelliği Yoktur.
 • Bluetooth Özelliği Yoktur.
 • Minimum Yükseklik: 61 Cm
 • Maksimum Yükseklik: 157 Cm
Honcam TR-462 Professional Kamera Tripod
Honcam TR-462 Professional Kamera Tripod

Dijimedia Esnek Flexible Ahtapot Tripod

İki farklı tutma seçenekleri ile birlikte tripodları çok çeşitli açılarda deneyebilirsiniz. Tripodun ayakları esnek ocaklardan oluşmakta ve aynı zamanda kırılarak istediğiniz şekli verebileceğiniz Tripod modellerinden biridir. İster çevredeki bölgelerde isterseniz herhangi bir nesneyi sararak kullanabilirsiniz. Ayakları su geçirmez özelliğine sahip olduğu için havuz, deniz kenarlarında kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Fazla yer kaplamaması ve aynı zamanda su geçirmez özelliği sahip olması onları diğer tripodlara göre daha üstün kılmaktadır.

Dijimedia Esnek Flexible Ahtapot Tripod Özellikleri

 • Ağırlık: 320 Gram
 • Maksimum Yükseklik: 30 Cm
 • Bluetooth: Yok
 • Kumanda: Yok
Dijimedia Esnek Flexible Ahtapot Tripod
Dijimedia Esnek Flexible Ahtapot Tripod

Asfal GoPro Uyumlu Ahtapot Tripod

Bu markanın en iyi tripodlarıdan biridir. Birçok influencer ve ünlü kişilerin de tercih ettiği ahtapot tripod modellerinden biridir. Hareketli ayakları sayesinde istediğiniz konuma rahatça gelebilen ve kolayca hareket edebilen tırtıklı ayakları bulunmaktadır. Kaymaya, herhangi zorluklar yaşanmasına sebep olacak hiçbir özelliği bulunmamaktadır. Hareket edebilen başlığı sayesinde kameranın ister dikey isterse de yatay konuma getirebilirsiniz. Sıra dışı videolar fotoğraflar yıkabileceğiniz ve aynı anda en iyi telefonlardan birini de sahip olmalısınız.

Asfal GoPro Uyumlu Ahtapot Tripod Özellikleri

 • Bluetooth özelliği: yok
 • Maksimum yükseklik: 26
 • Kumanda: yok
 • Ağırlık: 300 gr
Asfal GoPro Uyumlu Ahtapot Tripod
Asfal GoPro Uyumlu Ahtapot Tripod

Hama Star 61 Tripod

Denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Hama Star 61 Tripod markasıyla tüm alanlarda kullanıla bilmektedir. Hızlı bir şekilde belgesel tadında video çekebilen maçı değiştirebilen kameranın sallanması anında yönünü değiştiren en iyi tripotlardan biridir. Maksimum 153 cm yüksekliğinde çıkan bu ürünler Tripod, monopod olarak da kullanıla bilmektedir. Ürünün yanında taşıma çantası bulunması ve aynı zamanda kullanım kolaylığı sayesinde herkesin tercih etmesini sebeplerinden biridir.

Hama Star 61 Tripod Özellikleri

 • Maksimum Yükseklik: 153 Cm
 • Ağırlık: 80 Kg
 • Bluetooth: Yok
Hama Star 61 Tripod
Hama Star 61 Tripod

Tripod Fiyatları Ne Kadar?

Tripod ürünleri özellikle son dönemlerde oldukça popüler olan markalardan biridir. Popülerliği ile birlikte tercih edebileceğiniz aynı zamanda da bütün işlevleri sağlayan Tripod modelleri bulunmaktadır. Tripod fiyatları ortalama olarak 20 TL den başlayarak 40.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

Hangi Tripod Alınmalı?

Tripod alırken dikkat edilmesi gereken en büyük noktalardan biri sağlamlığıdır. Ağır bir kamera taşıyacak Tripod eğer sağlam değilse denilebilir. Bu nedenle hem kendinize hem de kameraya zarar vermemek adına kaliteli tripodları seçilmelidir.

Tripod Nedir Ne İşe Yarar?

Tripod; kamera, fotoğraf makinesi, telefon gibi çekim yapmamıza kolaylık sağlayacak ve aynı zamanda da bu gibi durumlarda titretme veya hareket etme gibi sorunlar yaşamayacağınız ürünlerden biridir.

Makale Yazarı istersen .NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Lüks Sofralar için En iyi 5 Yemek Masası Takımları

En iyi Masaj Aleti Markaları