in

En iyi 10 Jakuzi Markası

En İyi 10 Jakuzi Markası

En iyi 10 Jakuzi Markası; günümüzde banyoların vazgeçilmez parçalarından biri olan jakuziler, modern tasarımları ile birlikte keyifli anlar geçirmemize yardımcı olmaktadır.

  • Jakuzi Türkiye
  • Prestige Banyo
  • Jakuzi Center
  • Dede Duş
  • Havuzdayım
  • Hepsi havuz
  • Terapi duş sistemleri
  • Duşakabincim
  • Kuntbay Jakuzi
  • Formina Banyo

Lüks jakuzi modelleri kaliteli ve herhangi sorun yaşamayacağınız markalardan tercih edilmelidir. Dökme akrilik sayesinde en büyük sorun olan zaman renk değişimi veya sararma gibi şikayetlerin önüne geçmek için ömür boyu garanti kapsamında satılan jakuzi modelleri bulunmaktadır.

Evinize, sıpa merkezlerine, spor salonlarında, ticari işletmesi olan otellere tercih edilen jakuzi modelleri hem daha şık hem de daha lüks görünmenin en büyük noktalarından birisidir.

Sıcak bir rahatlama ile donatılan jakuzileri seçmek ve doğru seçim yapmak önemlidir. Buna bağlı olarak jakuzi seçiminiz için öncelikle nerede kullanacağınız önem taşımaktadır. Sizler için seçtiğiniz yüksek jakuzi modelleri yapan ve Jakuzi Fiyatları olaraktan oldukça kaliteli ürünleri olan jakuzi markaları şekildedir;

Jakuzi Türkiye

Jakuzi ve küvet ürünlerinde Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Jakuzi Türkiye, birinci kalite malzemeler kullanılarak üretim yapmaktadır. Yüksek kalite ile birlikte TC sertifikalarını sahip bu firma bireysel bütün müşterilere hizmet vermektedir.

Aynı zamanda yüzlerce jakuzi modeli ile birlikte sizin tasarladığınız kişiye özel jakuzi modelleri bulundurmaktadır. Sadece jakuzi satışı değil duş teknesi, küvet ve tüm yedek parçaları da burada bulabilirsiniz.

İnternet sitesi https://www.jakuziturkiye.com
İletişim +90 242 345 52 44

Prestige Banyo

Jakuzi, SPA jakuzi, Duşakabin, küvet, duş teknesi, Kompakt sauna, yakıcı yedek parça gibi bütün ürünlerde oldukça kapsamlı olan Prestige Banyo tüm müşterilere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Jakuzilerde geniş bir model seçeneği sunan Prestige Banyo, banyo ebatlarının ortalaması temel alınarak jakuzi ölçülerini belirlemektedir.

Oval jakuzi, düz jakuzi, sıpa jakuzi ve çift kişilik jakuzi olmak üzere modellere ayrılmıştır. Kullanıcı gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan ve son derece işlevsel ürünler üreten bu markayı evinize lüks bir görünüm katmak ve ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde karşılamak için tercih edebilirsiniz.

İnternet sitesi https://www.prestijbanyo.com
İletişim 0533 938 5544

Jakuzi Center

Dış mekan jakuzi, bahçe ve teras jakuzi olarak ısıtmalı jakuziler üretmektedir. Yedi kişiye varan oturma kapasitesi ile birlikte sağlık havuzu modeller bulunmaktadır. Bahçe ve dış mekân uygun ısıtmalı jakuzilerde içerisinde bulundurmaktadır. Türkiye’de tercih edilen ve en kaliteli jakuzi markaları olarak tercih edebileceğiniz ilk markalardan birisidir.


60 ay garanti süresi 1590 litrelik su kapasitesi ile oldukça büyük jakuziler de üretmektedir. Çift kişilik jakuziler, dikdörtgen jakuziler dış mekan spor jakuziler, jakuziler, asimetrik jakuzi, bebek jakuzi, dairesel jakuzi oldukça kapsamlı jakuzi üretimi yapılmaktadır. Birinci sınıf kaliteli ürünleri ile jakuzi markaları içerisinde en üst sıralarda yerini almıştır. evine veya herhangi bir alana en pahalı jakuzi olarak jakuzileri tercih etmek istiyorsanız Jakuzi Center seçebilirsiniz.

İnternet sitesi https://www.jakuzicenter.com
İletişim 0532 389 35 59

Dede Duş

Hem Türkiye’ye hem de yurtdışına jakuzi imalatı yapan Dede Duş, ortalama maksimum altı kişilik dış mekan ısıtmalı jakuzi modelleri satışı yapmaktadır. Jakuzinin rengini seçebilirsiniz tamamen vücudunuza özel olarak tasarlanmış masaj deneyimleri ile birlikte bir çok özellikli jakuzi üretmektedir.

Ergonomik tasarımları, dezenfekte sistemi, ayak masajı, hava etkisi gibi bir çok özellikle jakuziler üretirler. SPA ve jakuzi ürünlerinde Bluetooth ile bağlanıp müzik dinleyebileceğiniz ayrı bir özelliği ve ışık terapisi dediğimiz led ışıklarla birlikte aydınlatmaları da bulunmaktadır.

İnternet sitesi https://dededus.net
İletişim90 542 407 7701

Havuzdayım

Havuzdayım.com, jakuzi ekipmanları ile birlikte jakuzi satışı yapan firmalar arasında bulunmaktadır. Masaj jet sistemi, ozon dezenfeksiyon sistemi, bilgisayar kontrol sistemi, aydınlatma sistemi, sistemi gibi bir çok özelliği içerisinde bulunduran jakuzi modelleri tasarlamaktadır.

Hem de ticari alanlar için kullanılabilen jakuziler ile birlikte en güvenli jakuzi markası olarak da bilinmektedir. İster internet ortamından isterseniz mağazadan giderek tedarik edebileceğiniz havuz ürünleri, sıpa ürünleri, bahçe ürünleri gibi birçok alanda sizlere yardımcı olacaklardır.

İnternet sitesi https://www.havuzdayim.com
İletişim 0232 238 43 33

Hepsi havuz

Hepsi havuz markası adı altında üretilen jakuziler büyük kalitede üretilip birinci sınıf malzemeler kullanılmaktadır. Seçeceğiniz jakuzi modelleri ile birlikte bir çok alanda kendilerine en üst sıralara taşımıştır. 3000 volt ısı gücü ve ortalama olarak iki kişilik jakuzi de kullanılan 360 litre su kapasitesi ile birlikte evinize yer sorunu yaşamadan keyfi yaşayacağınız jakuziler üretmektedir.

Türkiye’nin en büyük havuz marketi ile birlikte de tüm Türkiye’ye havuz ve jakuzi ürünleri konusunda tedarik yapmaktadır

İnternet sitesi https://hepsihavuz.com
İletişim 0 850 808 59 70

Terapi duş sistemleri

Terapi duş sistemleri, %100 akrilik dökme küvetlerle birlikte jakuzi üretmektedir. Güvenli bir şekilde satın almanız adına 12 taksit seçeneğinden faydalanabileceğiniz jakuzi modelleri bulundurmaktadır. Ürünlerin tasarımı, görünümü ve lüksü ya kız modelleri olarak çeşitli modelleri içerisinde bulunduruyor.

Ayarlanabilir ısı dereceli, içerisinde hoparlör ve Bluetooth bulunan jakuzi modelleri de tasarlamaktadır. Kişiye özel tasarım yapan ve özellikle oturmalı, ısıtmalı gibi birçok özelliği dayanan jakuziler üretmektedir.

İnternet sitesi https://www.terapidussistemleri.com
İletişim +90 242 345 52 44

Duşakabincim

Duşakabincim kanal adı altında Türkiye’ye üretip dünyaya satış yapan nadir jakuzi markaları arasında bulunmaktadır. Genellikle tek kişilik veya iki kişilik olarak oluşturulan jakuzi modelleri bulunmaktadır.

İstediğiniz ölçülere bir yüksekliğe bağlı olarak içerisinde dezenfektesi bulunan ve kartuş filtre sistemi ile ürettikleri jakuzileri satışa sunuyor. 7:24 whatsapp ve telefon destek hattıyla güvenli ödeme sistemi sunan Duşakabincim aynı zamanda hızlı kargo ve aynı gün hızlı kargo ile birlikte istediğiniz ürünlerin hızlı bir şekilde elinize ulaşmasını sağlamaktadır.


Uygun fiyata alınmış ve tamamen fiyat performans ürünleri olarak jakuzi modelleri satışa çıkarmıştır. Markaları araştırırken güvenilir ve kaliteli bir jakuzi seçim yapmak isteyenler için Duşakabincim.com en iyi tercihlerden birisi olacaktır.

İnternet sitesi https://www.dusakabincim.com
İletişim 0850 520 03 87

Kuntbay Jakuzi

Özel tasarım jakuzileriyle birlikte Türkiye’nin ve dünyanın her yerine jakuzi imalatı yapan Kurtbay jakuzi, şişme ve taşınabilir özellikte jakuziler üretmektedir. Çeşitli oturma yerin içinde seçenekleri ile birlikte tercih edebileceğiniz portatif jakuzi üretimi de yapmaktadır.

Hem internet ortamında satın alabileceğiniz hem de mağazasına giderek satın alabileceğiniz jakuzi modellerde çalışıyor sunmaktadır. Birebir ölçü çizimleri ile yapılan jakuzi modelleri ve toplu projelerle birlikte jakuzi üretimi de yapmaktadır.

İnternet sitesi https://www.kuntbay.com
İletişim: (0324) 358 22 33

Formina Banyo

Geniş ürün yelpazesi ile en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen jakuziler, güvenlik açısından da formuna banyo aracılığı ile alınabilir. Jakuzi üretimini ucuza mal etmektense onu gerekli olana kaliteli malzemelerle birlikte tasarlamak ve buna uygun olarak da satışını yapmak oldukça önemlidir.

Tamamen buna yönelik hareket eden parçaların en kaliteli olarak seçildiği malzemelerden yapılarak satışa sunulan jakuzi modelleri formina banyo da bulabileceğiniz modellerden birkaçıdır. Çift kişilik jakuzi, lüks jakuzi, ayaklı jakuzi, bebek jakuzi, SPA jakuzi, sauna gibi tüm banyo ürünlerine en kaliteli şekilde satmaktadır. Şişme jakuzi ve bahçe jakuzi olarak da jakuzi ölçüleri alınarak jakuziler oluşturmaktadır.

İnternet sitesi https://www.formina.com.tr
İletişim +90 372 628 38 00

Jakuzi Modelleri

Jakuzi Modelleri, banyo keyfine SPA etkisine katarak oldukça fonksiyonel olan modeller bulunmaktadır. Günlük yaşantımızın hareketli olması ile birlikte tüm yorgunluğumuz atmak için tercih ettiğimiz Jakuzi Duşakabin seçenekleri birçok modeli ayrılıyor.

Aslında burada en önemli olan şey sizin hangi alanlarda jakuzi küvet çeşitlerini seçmek istemeniz. özellikle bahçe veya ev ortamına kullanılan jakuzi modelleri estetik ve şık dizaynlara sahip vücudun şeklini alarak masaj yapma etkisine sahip olan bir çok jakuzi modeli de bulunmaktadır. Bedenin tamamen dinlenmesine yardımcı olan jakuzi modelleri lüks tutkunu kullanıcıların da beklentilerini karşılamaktadır.

Jakuzi modelleri masaj etkisi sayesinde rahatlama imkânı sunarak vücutta istenilen ağrılarında giderilmesi ne yardımcı olacaktır. Şişme jakuzi, taşınabilir jakuzi, jakuzi küvet olarak da bir çok modele sahip jakuziler bulunuyor.

Jakuzi Fiyatları

Jakuzi Fiyatları; tercih ettiğimiz jakuzilerin banyo açık alanlarında kullanıma uygun olan modelleri ve ev ortamına uygun olan modelleri ile birlikte sıcak banyo keyfini yaşayabileceğiniz imkânlar sünüyor.

Jakuzi fiyatları tamamen kişi sayısına bağlı olarak iki kişilik, çift kişilik jakuzi modelleri, ısıtmalı jakuzi modelleri, dış mekan jakuzi olarak fiyat aralıklara bulunmaktadır. Jakuzi Duşakabin olarak seçilecek olan jakuzi modelleri de oldukça farklı olarak fiyatlandırmaları tabi tutulmaktadır.

Seçtiğimiz ürünlerin kalitesini ölçmek ve En Pahalı Jakuzi Markaları arasında tercih yapmak fiyatlarda değişikliklere neden olur. Bu nedenle seçilecek olan jakuzilerin en kaliteli olarak seçilmesi kullanım ömrünü arttıracak ve uzun süreler boyunca kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Jakuzi seçerken jakuzi fiyatları sizler için önemliyse A kalite de birinci sınıf ürünler kullanın jakuzi markaları tercih edilmelidir.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En Pahalı 15 Kadın Çanta Markaları

En iyi 5 Ses Sistemi