in

Bune AqBune Aq

En Pahalı 15 Kadın Çanta Markaları

en pahalı kadın çanta markaları; dışarı çıkarken özellikle şık yerlere giderken vazgeçilmez parçalardan biri olan çantalar kadın aksesuarı kadın çantaları en trend parçalarından biridir. Her sezona ve her mevsime uygun olan birçok çanta modeli bulunmaktadır. Özellikle dışarıya çıkarken, davete gidildiğinde, okula giderken, spora giderken kullanabileceğimiz birçok kadın çanta modelleri bulunmaktadır. Modellerin tamamen buna uygun olarak değişmesi ve özellikle Herkesin beğenisini ve bütçesine hitap eden çantayı seçmesi günümüzde oldukça kolaydır.

Lüks markaların ürettiği çantalar kadın çanta modelleri arasında en çok rağbet gören ve araştırılan konulardan biridir. Özellikle en pahalı kadın çantası olarak tercih edilen çantalar yapıldığı malzeme, kullanılan desenler ve Taşlar fiyat aralığını belirleyen unsurlardan biridir.

Marka takıntısı olanlar ile kalitesinden dolayı bir çantaya uç rakamlarda para verenler En Pahalı Çanta Markaları Hangileri? olarak araştırmalar yapıyor.

Dünya’nın En Pahalı Kadın Çantası Markaları

Aşağıda bulunan ve dünyanın en pahalı çanta markaları olarak tercih yapabileceğiniz modeller şu şekildedir;

En Pahalı 15 Kadın Çanta Markaları
Hermès Kadın Çantası
Chanel Kadın Çantası
Louis Vuitton Kadın Çantası
Calvin Klein Kadın Çantası
Guess Kadın Çantası
Michael Kors Kadın Çantası
Pierre Cardin Kadın Çantası
Tommy Hilfiger Kadın Çantası
U.S.Polo Assn Kadın Çantası
Fendi Kadın Çantası
Prada Kadın Çantası
Gucci Kadın Çantası
Cristian Dior Kadın Çantası
Valentino Kadın Çantası
Vakko Kadın Çantası

Hermès Kadın Çantası

1800 yüzlü yıllarda Fransa’nın başkenti olan Paris’te kurulan Hermès markası dünyada en pahalı kadın çantası markası olarak da bilinmektedir.

Marka aynı zamanda ayakkabı, altın ve elmas üretimi de yapmaktadır. Sadece bir çantasının 300.000 $’a satıldı bilinen Hermès timsah derisinden koyu kahverengi ve parlak çantalar üretmektedir.

Birçok kişinin ulaşılmaz olarak gördüğü kadın çanta modelleri arasında tasarımlarıyla da Dikkatleri üzerine çekiyor. Hermès kadın çantası lüks ve kaliteli çanta almak isteyenleri ilk olarak tercih ettiği çanta markalarından da birisidir.

Chanel Kadın Çantası

En pahalı kadın çantası markaları arasında ikinci sırada yer alan Chanel kadın çanta markası parfüm, ayakkabı gibi birçok ürün imalatı da yapmaktadır. Ürünlerinin kalitesi tartışmaya açık konulardan biridir. Özel üretim yapan bu çanta markası özellikle dünyada bilinen en pahalı kadın çantalarını üretmektedir.

Louis Vuitton Kadın Çantası

En kaliteli kadın çantası markalarından biri olan Louis Vuitton su geçirmez ve yanmaz özellikte çanta üretimi yapmaktadır. Markalı çantalardan 100.000 $’a aşkın fiyatları bulunduğu gibi tüm dünyada en çok tercih edilen kadın çanta markası arasında bulunuyor. Kendine özel çanta figürleri ile birlikte iyi isimlerin de kadın çantası markaları arasında ilk sırada yerini almaktadır.

Calvin Klein Kadın Çantası

1960 yılında kurulan şirket, askılı çanta, sırt çantası, omuz çantası gibi birçok çanta modelinin üretimini yapmaktadır. Farklı kategorilerde çanta modelleri üreterek kadınların hemen hemen her alanda kaliteli çanta ihtiyacını karşılamaktadır. Ürettiği çantalar da kendine has tasarımları bulunan Calvin Klein markası özellikle ülkemizde de en çok tercih edilen çanta modellerinde ve markalarından biridir.

Guess Kadın Çantası

Genellikle spor şık görünümü birleştirerek çanta modelleri üreten Guess markası en iyi çanta markaları listesinin üst sıralarında yer almaktadır. Kendine has amblemi ile bütünleşen ve farklı tasarımlar da üretti çantalar dünyaca ünlü isimleri de tercih ettiği modelleri içerisinde barındırmaktadır.

Dekoratif görünümlere ve herkes için kendi zevkine göre seçebileceği çanta modelleri seçenekleriyle en pahalı kadın çanta markaları arasında da yer almaktadır. Günümüzde Guess çantalarının muadillerine olduğunu bilmeli ve çantaları alırken orijinal olmasına dikkat etmeliyiz.

Michael Kors Kadın Çantası

En iyi kadın çanta markaları arasında yer alan Michael Kors çantalar, Dünyanın yanı sıra ülkemizde de tercih edilen ve kullanılan kadın çantaları yer arasında olan markalardan biridir. Ünlülerin tercih ettiği bu çanta markası zarif görünümlü ve kendini has logosu bulunan ve buna uygun da çanta tasarımı yapan bir markadır.

Markanın baş harfleri de o oluşan logosu ile birlikte basit fakat şık tasarımları da mevcuttur.

Pierre Cardin Kadın Çantası

Fransız modacı olan Pierre Cardin’in kurduğu ve kendi adını verdiği bir marka kadın çatal modelleri olarak geliş çanta skalasına sahiptir. Kadınların en çok tavsiye ettiği ve tercih ettiği çanta markaları arasında yer almakla birlikte gerek tasarımları gerekse kullanımı ile ülkemizde fazlaca tercih edilmektedir. Akşam yemekleri, davetliler, günlük yaşamı uygun olarak kullanabileceğiniz birçok kadın çanta modelleri de Pierre Cardin markası adı altında üretilmektedir.

Ayrıca en pahalı kadın çanta markaları arasında da diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlı çantaları bulunmaktadır.

Tommy Hilfiger Kadın Çantası

Uzun yıllardır resimlerine tercih ettiği Tommy Hilfiger kadın çantaları klasik Amerikan havasından esinlenerek çanta üretim yapmaktadır. 1985 yılında kurulan şirket çanta modelleri ile birlikte yenilikçi ve modern tasarımı çanta üretmektedir. Gri, lacivert ve kırmızı renklerden oluşan logosu ile birlikte farklı ve lüks çanta tercih etmek isteyenleri ilk olarak tercih edeceği markalarda da birisidir.

U.S.Polo Assn Kadın Çantası

Genellikle lacivert ve gri renk tonlarında tasarımları ve kontak renklerin kullanıldığı çanta modelleri ile birlikte hem sportif hem de şık çanta üretilmektedir. Tam da bu nedenlerden dolayı kullanım alanlarının geniş olmasıyla hem gündelik kullanıma hem de resmi ortamlara uygun birçok çanta modeli de bulunmaktadır. Metal parçalarla bütün değiştirilen Polo çanta modelleri sıradan kıyafetleri bile oldukça şık hale getirecektir.

Fendi Kadın Çantası

Roma’da kurulan ve 1925’ten bu yana çanta üretimi yapan Fendi markası İtalyan çanta markasıdır. Genellikle ambleminde oluşan tasarımları ile birlikte üretilen bu çantalar otantik deri ürünleri ve kürkleri de birleştirerek çanta modelleri yapmaktadır. Oldukça kaliteli ve pahalı çanta modelleri arasında da yaralanan fendi, dünyada en çok tercih edilen pahalı kadın çanta markaları arasından birisidir.

Prada Kadın Çantası

Çanta ve aksesuar söz konusu olduğu sabahlar da hem pahalı olmasıyla hem de oldukça şık modelleri ile ilgi gören Prada markası 1913 yılında kurulmuştur. Hem erkekler hem de kadınlara yönelik ürün çeşitliliği oluşturarak kıyafet ve kozmetik alanlarında da kendini ilk sıralara taşımaktadır.

Gucci Kadın Çantası

Birçok alanda işlev veren Gucci markası özellikle kadın çanta markaları arasında da ilk tercih edilen markalardan birisidir. Aksesuar, kozmetik, ayakkabı gibi birçok alanda ürünler üreten Gucci markası birinci sınıf kalite de malzemeler kullanılarak ev sağlığı kadın çantası üretimi de yapmaktadır.

Cristian Dior Kadın Çantası

En popüler kadın çanta markası arasında yer alan Dior, sadece çanta değil tüm dünyada özellikle parfümleri konusunda da ilgi çekmektedir. Ürettiği çanta modelleri kol çantası, sırt çantası, omuz çantası gibi farklı çeşitlerde çantaları ile birlikte en çok tercih edilen çantalardan birisidir. Ülkemizde de Cristian Dior kadın çantaları oldukça tercih edilmektedir. Diğer pahalı çantaları nazaran fiyatlandırma olarak daha uygun fiyatlara sahiptir.

Valentino Kadın Çantası

Dünya markaları da biri olan Valentino markası çanta konusunda da kendini en üst sıralarda göstermektedir. 1960 yılında kurulan ve dünyanın en ünlü kadın çanta markaları olaraktan bilinmektedir. Ürettiği ürünleri yüksek kalitesinde doğu olarak doğan yüksek fiyatları da bulunmaktadır. Kadınların sevdiği çok tercih ettiği markalar arasında bulunmaktadır.

Vakko Kadın Çantası

Vakko çantalar her kıyafete uyumu sağlayan ve aksesuar serili de akla gelen çanta markalardan birisidir. Kadın ve erkeklere uygun olarak ürettiği birçok çanta modeli ile Türkiye’de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Huzurlu çanta tasarımları ve çeşitli renk modelleri ile birlikte omuz çantası, kol çantası, sırt çantası, el çantası gibi şık çanta modellerini üretir. Kadınlara hitap eden modellerin yanı sıra her kıyafete uyum sağlayan seçenekler arasında da çanta modellerini seçebilirsiniz. Son dönemlerde fazlasıyla popüler hale gelen online alışverişte de Vakko çantalar tercih edilmektedir. Tasarımları genellikle deri detaylı olarak yapılır böylelikle hem spor hem de şık bir çanta modeli de barındırmaktadır.

En İyi Kadın Çanta Markaları

En iyi çanta markaları; çanta olarak hem kadın hem de erkek çantaları insanların hayatında oldukça fazla öneme sahiptir. Bazen oldukça şık görüldüğü için bazen de ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanışlı çantalar tercih ederiz.

En iyi çanta markaları olarak tercih edeceğimiz çantalar özellikle iyi ve kullanışlı olması ve uzun süreler boyunca bizim ile birlikte kalabilmesi kaliteli çanta arayışı da ortaya çıkarmıştır. Geniş hacimli gözleri ile ihtiyaç duyduğunuz parçaları yanınıza almanızı sağlayan büyük, küçük, geniş, dar, büzgülü veya büzgüsüz çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Hem Türkiye’de hem de dünyada bulunan en iyi çanta markaları şunlardır;

 • Vakko Çanta
 • Beymen Çanta
 • Pierre Cardin Çanta
 • Benetton Çanta
 • Guess Çanta
 • Calvin Klein Çanta
 • Louis Vuitton Çanta
 • Zara Çanta
 • Mango Çanta
 • Nike Çanta
 • Prada Çanta
 • Marc Jacobs Çanta
 • Doğan Çanta
 • Kaft Çanta
 • Kanken Çanta
 • Derimod Çanta
 • Chanel Çanta
 • Polo Çanta
 • Gucci Çanta
 • Dior Çanta
 • Hermes Çanta
 • Stradivarius Çanta
 • Eastpak Çanta
 • Nine West Çanta
 • Manuka Çanta
 • Bershka Çanta
 • Ysl Çanta

Yukarda bulunan çantaları seçerken Kadın Çanta Modelleri olarak göz kamaştıran kombinler yapılabilmektedir. Çanta modellerine baget çanta, hasır çanta, çapraz çanta gibi modelleri de en iyi çanta markalar arasında tercih edebiliriz.

Kadın Çanta Modelleri

Kadın Çanta Modelleri, ihtiyaçlarımız doğrultusunda seçebileceğiniz çanta modelleri olarak farklı modellere ait birçok ürün bulunmaktadır. Modeller arasında seçim yaparken kıyafetimiz ile iyi uyuyabilecek ve tüm ihtiyacımızı karşılayacak olan çantaları seçmemiz gerekir.

Tarzımızı yansıtan ve bunda da yardımcı olan aksesuarlar arasında bulunan çantalar birçok modele göre ayrılmaktadır. Genellikle kıyafetlerle bütünlük sağlaması açısından farklı çeşitleri sahip olsalar da çanta modelleri gidilen yere, yapılacak olan işe, kullanım alanına göre oldukça farklı ve geniş yelpaze yayılmaktadır.

 • Omuz Çantası
 • Sırt Çantası
 • Spor Çantası
 • Bel Çantası
 • Çapraz Çanta
 • El Çantası
 • Seyahat Çantası
 • Clutch & Portföy Çanta
 • Laptop & Evrak Çantası
 • Makyaj Çantası
 • Plaj Çantası
 • Hasır Çanta
 • Büzgülü Çanta

Tarzınızı yansıtan ve fiyatlandırma olaraktan her bütçeye uygun olan kadın çanta modellerini internet ortamında daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca örgü çanta modelleri olarak da birçok kadın çanta modelleri olarak da tercihinizi yapabilirsiniz.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En Pahalı Erkek Ayakkabıları

En iyi 10 Jakuzi Markası