in

En iyi 10 Elektrikli Süpürge Markası

Koşuşturmalı yaşamımızın içerisinde ev temizliği ve bununla birlikte de evi tamamen temizlemek oldukça zor bir iştir

En iyi 10 Elektrikli Süpürge Markası ; Koşuşturmalı yaşamımızın içerisinde ev temizliği ve bununla birlikte de evi tamamen temizlemek oldukça zor bir iştir. Şüphesiz ki herkes evini süpürme konusunda en iyi elektrikli süpürge arayarak hem kısa zamanda hem de daha hesaplı bir elektrikli süpürge almak istiyor.

En çok tercih edilen en yüksek emiş gücüne sahip olan elektrikli süpürge bizlere bu yönde yardımcı oluyor. Toz torbasız veya sulu elektrikli süpürgeler çokça tavsiye edilse de hangi elektrikli süpürgeyi almalıyım diye birçok soruda kullanıcılar arasında gündem de olmaktadır. Tamamen hayvan dostu ve alerjen karşıtı olan elektrikli süpürgelerin kullanımı yaşamınızda daha sağlıklı ve daha kaliteli bir temizlikte bizlere sunmaktadır.

Hızlı ve doğru bir şekilde evimizi süpürmek bununla birlikte de ses konusunda da bizi rahatsız etmeyecek bir elektrikli süpürge bulmak için doğru araştırmalar yaparak sorunlarımızı çözümüne ulaşabiliriz. Teknik özelliklerine ve kullanıcı yorumlarına göre değerlendirme yapacağımız elektrikli süpürgeleri gönül rahatlığıyla tercih edebiliriz.

En İyi Elektrikli Süpürge Önerileri

En iyi elektrikli süpürge önerileri en yüksek emiş gücüne sahip ve sessiz çalışan elektrikli süpürge rol olmaktadır. Torbalı veya torbası seçenekleri ile aşağıda bulunan ve önerdiğiniz elektrikli süpürgeler kolay kullanım da özellikleri arasında yer almaktadır. Havadaki kiri ve zemindeki kiri anda etki ederek haznesini alan ve kolayca çıkarılabilir ve temizlenebilir olan elektrikli süpürgeler kullanılması gereken süpürgelerdir. Özel tasarımlarıyla aşağıdaki en iyi elektrikli süpürgelerden birini seçerek evinizi oldukça temiz bir hale getirebilirsiniz.

  1. Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız

En ünlü elektrik süpürgesi ve bununla birlikte teknolojik eşyaların markası olan Dyson engellerin üzerinden rahatlıkla geçebilecek ve döner başlığının da farklı tasarımda olması ile dikkat çeken elektrikli süpürgeleri çıkarmıştır. Yan yatma ve ters dönme gibi durumlarda tamamen bu tarz özellikleri ortadan kaldıran ve anında sorunu çözen Dyson Big Ball Allergy 2 Toz Torbasız olmasıyla da en çok kullanılan elektrikli süpürgelerden birisidir. Alerjik olan insanların toz sorunlarını ortadan kaldıran ve daha rahat nefes almasını sağlayan bu süpürgeler 19 parçalı ve güçlü cyclone filtreye de sahiptir. En ince toz ya da kir parçalarını hızlı bir şekilde içerisine çekerek hem ortamı hem de zemini oldukça iyi düzenleyecektir.

Motor gücü: 600W

Toz kapasitesi: 1.5L

Ses seviyesi: 80 dB

  1. Karcher WD 6 Premium Su Filtreli

Elektrikli süpürgeler arasında en de dayanıklı ve motor gücü olarak da oldukça yüksek olan Karcher WD 6 Premium süpürgeler elektrikli süpürge krizini ortadan kaldıracak kapasiteye sahiptir. Dört farklı güç seçeneğini temizliği bölgeye göre seçerek en yüksek verimi alabileceğiniz süpürgelerden biri olmaktadır. Çekilen sıvıyı alt kısmında yer alan tahliye videosunu çıkarır ve boşaltma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sıvı çekme özelliğine sahip ve paslanmaz çelik gövdesi ile de oldukça dayanıklı olan bu süpürgeler kalabalık ailelerin de bir numaralı tercihlerinden birisi olmaktadır. Elektrik prizi bulunduğu gibi kolay bir şekilde temizliğinizi yapmanız ve buna bağlı olacak şekilde bir prize bağlı kalmamanızda yapılan amaçlardan birisidir. Eksikliklerinden birisi Hepa filtre olmaması ve oldukça ağır yapıya da sahip olmasıdır. Ağır yapısından ziyade altlarında bulunan tekerlikleri onları biraz daha kullanışlı hale getirmiştir.

Motor gücü: 1300 w

Toz kapasitesi: 30L

Ses seviyesi: 71 dB

  1. Fakir Flipper Toz Torbasız

Adından da anlaşılacağı gibi Türkiye’de kullanılan en iyi toz torbası elektrikli süpürge markalarından birisi olan Fakir özellikle köşe temizliği konusunda da adeta biraz soluk yaratmıştır. Eşsiz kenar başlıkları sayesinde en ince ve en ayrıntılı bölgeleri kolay bir şekilde temizlemek ve ulaşım imkânı sunmaktadır. Sahilin o teknoloji sayesinde havada uçuşan tozların önüne geçen Fakir Flipper Toz Torbası süpürge emiş gücü ile de harikalar yaratmaktadır. 360° dönen tekerlekleri sayesinde devrilme ve takılma gibi sorunları ortadan kaldırmıştır. Turbo başlıkları sayesinde oldukça kolay temizlik sağlayan bu süpürgeler hep o filtresi ile birlikte de tamamen sorunların önüne geçmiştir. Alerjik reaksiyonlara karşı solunumunu önü önleyen bir engelleyen geniş hazneye sahip filtreleri de bulunmaktadır. Su ile birlikte çalışan bu süpürgeleri ev ortamında sessiz ve oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Motor gücü: 800 w

Toz kapasitesi: 4L

Ses seviyesi: 78 dB

  1. Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız

Elektronik konusunda çığır açan ve en çok tercih edilen Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız ile de harikalar yatmaktadır. Share force teknoloji sayesinde tozlu ve kirli havadan çekerek merkezkaç kuvveti oluşturarak filtreyi göndermektedir. Bu sayede alerjik reaksiyonlara karşı da oldukça iyi sonuçlar alınmaktadır. Kolay boşaltabilen 2.5 litrelik geniş bir toz haznesine sahip bu model beş kademeli filtreleme sistemi sayesinde de hava solunumunu toz ayrımı yaparak hızlı bir şekilde hapis etmektedir. Kullanıcılara rahat ve temiz bir temizlik imkânı sunan Samsung özellikle görünüş açısından da farklı tasarımlara sahiptir. Fiyat olarak oldukça yüksek olsa da emiş gücü ayarı ve eko özelliği sayesinde fiyatlandırma edecek bir iş çıkarmıştır. Enerji sınıfına sahip olan elektrikli süpürgelere bel ağrısı yaşayanlar ve temizlikte oldukça zorlananlar kolay bir şekilde kullanabilir.

Motor gücü: 750 w

Toz kapasitesi: 2.5L

Ses seviyesi: 62 dB

  1. Fakir Ranger On Of Elektrikli Süpürge

Oldukça gelişmiş özellikleriyle birlikte hem ev yerde hem de ofisler de rahatlıkla Fakir Ranger On Of Elektrikli Süpürge yüksek motor gücü ile de Kilerin hızlı bir şekilde yok olmasını sağlamaktadır. Ergonomik tutuş yapısıyla birlikte temizlik esnasında oluşan bel ağrıları ve bununla birlikte oluşan hastalıklarda ortadan kaldırmıştır. 5 metre uzunluğunda olan kablosunu istediğiniz her odada kolay bir şekilde kullanmanızı amaçlanmıştır. 890 W motor gücü ile tüm kilerden kolay bir şekilde arındırılır gibi toz torbasız olması da tercih edilmesinin bir diğer sebeplerinden birisidir. Kullanımının ve görünüşünün yanı sıra birçok başlık aparatın olması ve en ince ayrıntılı olan yerlere girmesi ile birlikte de en çok tercih edebileceğiniz elektrikli süpürgelerden birisidir.

Motor gücü: 890 w

Tuz kapasitesi: 1,5L

Ses seviyesi: 77.8 dB

  1. Arzum AR4061 Olimpia Plus Cylone Elektrikli Süpürge

Görünümüyle oldukça şık ve güzel olan Arzum AR4061 Olimpia Plus Cylone Elektrikli Süpürge yüksek teknolojili EBA 13 filtre sistemi sayesinde temiz hava çıkışı sağlamaktadır. Özellikle kalabalık ve Çocuklu ailelerin en iyi elektrikli süpürge modeli olarak tercih edebileceği bir süpürgeler share ekstremi teknoloji sayesinde de derinlemesine temizlik sağlamaktadır. Konforlu bir temizlik yapmasını ve kullanıcıların rahatlıkla kullanılması açısından torbasız sistem yaratılmıştır. İki litrelik toz haznesine sahip olan bu model aynı zamanda boruların tıkanması ya da boru ve fırça da oluşabilecek tıkanıklığı karşıda led gösterge panelinin sahiptir. A enerji seviyesine sahip olan bu süpürgeler 899 volt motor gücüne rağmen çevredekileri rahatsız etmeyecek ve en sessiz elektrikli süpürge markaları arasında yer almaktadır.

Motor gücü: 899 w

Toz kapasitesi: 2.2 L

Ses seviyesi: 65 dB

  1. Karcher Sv 7 Buharlı Süpürge

2200 w Motor gücüne sahip olan ve tamamen buhar sistemi ile temizliğe yardım eden Karcher Sv 7 Buharlı Süpürge en iyi elektrikli süpürge modellerinden biri olma özelliğinde taşımaktadır. Görünümleri ve işlevi oldukça iyi ve kullanışlı olan bu süpürgeler camları dahi etki bir şekilde temizlemenize yardımcı olacaktır. Kullanışlı ve oynar başlığı sayesinde emiş gücü kontrol edebileceğiniz bu makine farklı zeminlerde ve farklı türlerde de oldukça iyi iş sağlamaktadır. Emiş gücünün ayarlanabilir olması ve toz torbası olması da kullanım kolaylığı sağlayan bir diğer özellikleri arasında yer alır. Buharlı temizlik ve vakum ile kurulama yapılabildiği bu elektrikli süpürgeler ev içerisindeki oluşabilecek olan tüm alerjik durumları da ortadan kaldırmaktadır.

Motor gücü: 2200 W

Toz kapasitesi: 1.0L

Ses seviyesi: 68Db

  1. Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız

Philips markasına ait olan bu elektrikli süpürgeler ses konusunda oldukça başarılıdır. 75 dB seviyesinde çalışan makineler çalışırken ve temizliğinizde sizleri asla rahatsız etmeyecektir. En zorlu tozlarla ve kişilerde sizlere destek olacak olan bu elektrikli süpürgeler kolay kullanım da sağlamaktadır. Birçok oynar başlığının olmasıyla birlikte alerji dostu olması da en iyi özelliklerinden birisidir. 650 volt çekim gücüne sahip ve bununla birlikte de Ä enerji sınıfında kullanılan bir elektrikli süpürgedir. Tek eksik yönleri fiyatının diğer süpürgelere nazaran teknik özellikleri açısından pahalı olmasıdır.

Motor gücü: 650 w

Toz kapasitesi: 1.1L

Ses seviyesi: 75dB

  1. Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız

Bosch BGS7SIL1 Toz Torbasız elektrikli süpürge markası yeni elektrikli süpürge olarak tavsiye edebileceğim süpürgeler arasında yer alır. Self Klein ve Quadro power gibi üstün teknik donanımlara sahip olan bu süpürgeler çalışma performansları ile birlikte de işlerimizi yapmamızın bizlere destek olmaktadır. Oldukça farklı olan ergonomik tasarımıyla en ince ayrıntılara kadar temizlik yapmanıza ve köşe bucak temizliği yapma imkânı sunacaktır. Güçlü motor gücü ile birlikte hepa filtresi onların en çok tercih edilme nedenlerinden birisidir. Emiş gücünün çok iyi olmaması ve kullanım açısından tasarımının farklı olması eksi yönlerinden birisidir. Birçok başlık aparatının kullanılması ile birlikte sessiz çalışma olanağı da sağlamaktadır.

Motor gücü: 650 w

Toz kapasitesi: 2.0L

Ses seviyesi: 64dB

  1. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro2 Toz Torbasız

Dünyanın en iyi teknolojik markalarından birisi olan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro2 Toz Torbasız elektrikli süpürgeleri ile oldukça farklı ve oldukça iyi bir tasarım yaratmaktadır. %25 daha az Sessizlik özelliğiyle rakiplerine fark atmayı başaran bu süpürgeler 700 w çekim gücüne sahip cihaz özelliği de bulunmaktadır. Yüzde doksanlık bir memnuniyet oranıyla en iyi elektrikli süpürge markası olmaya da hak kazanmıştır. Yapıldığı malzemenin kalitesi ve birçok başlığının bulunması da artı yönleri arasında yer alır. Eksi olan yönleri ise fiyatının oldukça fazla ve taşıma olarak da ağır bir yapıya sahip olmasıdır. Diğer elektrikli süpürgelere nazaran haznesini küçük olması da eksi yönleri arasında yer alır.

Motor gücü: 700 w

Toz kapasitesi: 0.8L

Ses seviyesi: 80dB

En İyi Su Hazneli Elektrikli Süpürge Hangisidir?

Karcher Wd Premium elektrikli süpürge en iyi su hazneli elektrikli süpürge arasında yer almaktadır. Bununla birlikte kolay kullanımı oldukça iyi çekiş gücüne sahip olan elektrikli süpürge markası sizler için de oldukça avantajlı olacaktır.

Elektrikli Süpürge Gücü Kaç Olmalı?

Ev veya ofis temizliğinde günlük olarak kullandığımız tozlu veya toz torbasız elektrikli süpürge arıyorsunuz orta düzeyde emiş gücüne sahip ve genellikle 2000 W 750 W emiş gücüne sahip makine kullanmanız gerekir.

En Sessiz Çalışan Elektrikli Süpürge Hangisidir?

Philips performans elektrikli süpürgesi yüksek oldukça iyi emiş gücü sayesinde temizliklerimizde bizlere yardımcı olmaktadır. 66 dB ses düzeyi ile de şu anda bulunan en sessiz elektrikli süpürgedir.

En iyi elektrikli süpürge bizlere ev ortamında yardımcı olacağı gibi temizlik yapmamızı da kolaylaştıracaktır. Bu gibi durumlarda elektrikli süpürge önerileri olarak yukarıda verdiğimiz on süpürgeden birini seçerek ev temizliklerinizi en kolay ve en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Makale Yazarı istersen .NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En iyi 6 Burun Estetiği Doktoru