in ,

Dünyadaki En İyi Yat Markaları

Dünyadaki En İyi Yat Markaları en üst düzey tasarıma ve oldukça lüks bir içeriğe sahip olmalıdır.

Dünyadaki En İyi Yat Markaları en üst düzey tasarıma ve oldukça lüks bir içeriğe sahip olmalıdır. Tasarımı ve hayallerindeki yatı gerçeğe dönüştürmek isteyen ve bunu da en kaliteli şekilde üretebilecek olan yat markaları ile çalışabilirsiniz.

Satılık yat alırken beklentilerinizi yüksek olması gayet doğal bir durum. Sürat teknesi açık deniz balıkçı olarak kullanılan yatın iyi bir performans göstermesi veya kullanım alanlarına göre yat satın almadan önce birçok özelliğine de dikkat etmek gerekir.

En iyi Yat Firmaları istersen .NET Sıralaması

MarkaGövdeBoyEnDraftAğırlıkArma
Anıl Marin - 9 VA Fiber Tekne
Boatshop24 - Beneteau Oceanis 43.4
Hemy Marin - Rapid27
Can Marino - Beneteau Oceanis 41Fiberglass12,434,202,188,7Direk İçi Sarma

En iyi yat markaları aşağıda bulunan yat markaları oldukça lüks bir şekilde tasarlanmış ve fiyatlandırma olaraktan fiyat performans ürünü olarak da kullanıma sunulmuştur

En iyi yat markaları olarak ve lüks yat markaları aşağıda sıralandığı gibidir;

  • Anıl Marin – 9 VA Fiber Tekne

Yerli yat markaları olarak yerli üretim olan bu yatlar aynı zamanda dünyada bilinen üreticiler arasında en üst sıralarda yer alıyor. Opsiyonel aksesuarlar olarak komple brandalı kapama, balık bulucu, sualtı aydınlatması bulunan fiber tekne ortalama maksimum gücü 500 HP ve ağırlık olarak da 2700 kg ağırlığa sahip.

Anıl Marin - 9 VA Fiber Tekne
Anıl Marin – 9 VA Fiber Tekne

Elektrikli plak ve paslanmaz çapa makarası ile birlikte uzun Ömürlü kullanım sunmakta. Hem teknik açıdan zorlu özel motor fiyatlarıyla yelkenli yatlar da Anıl Marin tarafından inşa ediliyor. 400.000 metre² büyüklüğündeki tersane de üretilen lüks yat markaları olaraktan hem tamir hem de bakımı sağlayan 4 farklı limanı da bulunmaktadır. Özellikle fiber özelliğe sahip olan elektrik paneli, Marin Korno, Kokpit camları ile birlikte tercih edebileceğiniz yat markaları arasında bulunuyor.

  • Boatshop24 – Beneteau Oceanis 43.4

1900yılından itibaren kurulan ve Türkiye’nin en büyük yat dispirütör olan TezMarin dünyanın en prestijli teknik firmalarından birisidir. Yukarıda bulunan yat modeli tamamen dünya standartlarına uygun en yüksek kalite standartlarına uygun ve en büyük yat olarak da kayıtlara geçmektedir. En pahalı yat markaları olaraktan hem tasarım hem de lüks kullanımı ile birlikte fiyatları tercih edebilirsiniz. Belirgin çeneleriyle ve geniş kıç kesitleri yerine çok daha yüksek açılı ve su hattında dar bir kıç aynayı tercih edilen bu modelde aynı zamanda su hattı altında bulunan kesitleri daha kavisli olmaktadır.

Tam 15 ton ağırlık tasarrufuyla yelken alanında diğer modelleri nazaran birçok seviyede korunma sağlanmış. Dümenler oldukça cüsseli mazaların iç tarafında ve büyük sermon koltuklarından da faydalanıyor. Özel tasarım döner koltuğuyla F formlu büyük harita masası kesinlikle teknede Home office çalışmayı tercih edenlere de hedeflemektedir. Teknik özellikleri olarak boyu 18.80 metre, su kesimi ise 55cm. Ağırlık olarak 20.500 kg’a ulaşan ağırlığa sahip.

  • Hemy Marin – Rapid27

Satılık tekne olarak ve yat olarak tercih edebileceğiniz ve Rapid27 marina markalı bu tekne tamamen kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Sezona hazır tekneler için erken sipariş alan marka en lüks ve en iyi yat markaları olarak da temsil edilmektedir. Teknik özellikler açısından oldukça güçlü bir motora ve temiz su tankına da sahip. Pis su tankı ile temiz su tankı arasında kullanılarak 90 litre ila 50 litre arasında değişmektedir.

Ortalama boş deplasmanı 21.00 kg olmakla birlikte doğu deplasmanı ise 2650 kg’a kadar çıkabilmektedir. 240 litre yakıt tankı, 50 litre pis su tankı donatım ve elektrik ekipmanları arasında bulunur. En pahalı ve en iyi fiyat olmakla birlikte hem kullanımı hem de uzun ömürlü gitmesi açısından mutfak, salon, Wc gibi birçok özellikli içerisinde bulunmaktadır. Güneş enerji sistemi ve ısıtma sistemleri ile de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

  • Can Marino – Beneteau Oceanis 41

3 Kabin 1 Wc – Banyo Yerleşim Planına Sahip, Özel Kullanımlı,  Türk Bayraklı, Bakımlı Ve Çok İyi Kondisyondadır, Ekstra Donanımlı, Titiz Kullanılan Keyifli Bir Yelkenli. Özellikle hem kullanımı hem de satıcısı aşırı güvenilir.can Marino satış markası ile birlikte oldukça üst düzey donanım sağlanmaktadır. 22. yüzyıl için inovatif süper yatları da burada inşa ediliyor.

Her müşterisinin isteklerine tek tek özel olarak kendisini daima yeniliklere açık tutuyor. Detaylı özellikleri;

Gövde: Fiberglass

Boy (M): 12,43

En (M): 4,20

Draft (M): 2,18

Ağırlık (T): 8,7

Arma: Direk İçi Sarma

 

Dünyanın en pahalı yatları hem farklı özellikleriyle hem de farklı tasarımlarıyla birbirleriyle yarışmaktadır. Yukarıda bulunan yatlar kesinlikle maliyetlerinin karşılığını veren ve oldukça lüks yaşam alanlarına sahiptir.

Fiyatların uçuk olması sebebiyle satın alınamayan yatları Yat Kiralama olarak İstanbul bölgesinde hem Anadolu yakasına hem de Avrupa yakasında bulabileceğiniz yat kiralayan birçok firma bulunmaktadır. Yat fiyatları olarak araştırmalarınızı yaptıktan sonra istediğiniz modelle olan ve istediğiniz ücretleri sahip olan yat kiralama işleminde gerçekleştirmeniz sizlere sunulan ve oldukça iyi olan durumlardan birisi.

2022 ve 2023 Yat Fiyatları

Yat fiyatları 2022 için fazlasıyla pahalı ve uçuk fiyatları olduğunu söyleyebilirim. Bunun için yat kiralama olarak istediğiniz zamanlarda yat fiyatları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra kiralama işlemini yapabilirsiniz. Bu sizler için daha hesaplı ve daha konforlu olacaktır.

Makale Yazarı istersen .NET

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En iyi 6 Burun Estetiği Doktoru

En İyi Elektrikli Araba Markaları