in

Çocuklar İçin Güvenli 5 Scooter Markası

En İyi Çocuk Scooter Markası olarak çocukların en sevdiği eğlence araçlarından biri olan bu araçları doğru bir şekilde tercih edebiliriz. Farklı tasarımları ve özellikleri sahip Scooter ebeveynlerin kontrolleri altında tutularak da tercih edilebilirler. Bunların yanı sıra oturaklı veya oturaksız olarak oldukça kullanışlı ve eğlenceli araçlarda bulunmaktadır. Günümüzde fazlasıyla yaygın hale gelen bu ürün güvenli sürüş imkânı sunmakta ve dayanıklı olmasıyla da uzun zamanlar boyunca kullanım sağlamaktadır.

Çocukların en sevdiği araçlardan biri olan Scooter tercih ederken markalarına ve dayanıklı olup olmamasına fazlasıyla dikkat edilmelidir. Aldığınız ürünü çocuğunuzun rahat bir şekilde kullanması ve uzun süreler boyunca bu ürünü kullanabilmesi de önemlidir. Bu nedenle en iyi ve en güvenilir Scooter markası tercih edilmelidir. Bunlardan ziyade özellikle kullanıcı yorumlarına bakılarak tercih edilecek ürünler her daim daha iyi ve daha kaliteli ürünlerdir.

Ürün Adı: Özellik : 1Özellik : 2Özellik : 3Özellik : 4
Rookie 5 in 1 Işıklı Katlanabilir ScooterIşıklı Teker: VarDireksiyon Yüksekliği: AyarlanabilirKatlanabilme: VarYaş: 3
Scoot And Ride Highwaykick ScooterIşıklı Teker: YokKatlanabilmek. VarTaşıma Kapasitesi 50 KgYaş: 3
Triathlon T138 Kırmızı 138 ScooterTaşıma Kapasitesi: 25 KgDireksiyon Yükseklik: AyarlanabilirYaş: 3-7Işıklı Teker: Var
Globber Go Up Deluxe ScooterDireksiyon Yüksekliği: AyarlanabilirTaşıma Kapasitesi 50 KgYaş: 15Işıklı Teker: Var
Cool Wheels 100 Kg Kapasiteli ScoterTaşıma Kapasitesi: 100 KgKatlanabilme: VarYaş Aralığı: 12Direksiyon Yüksekliği: Ayarlanabilir

En İyi Scooter Önerisi

En iyi Scooter önerisi; içeriği oldukça farklı olan ve çok farklı tasarımlara sahip olan ürünler mevcuttur. Çocuğunuz için ilk olarak kullanışlı modeller tercih etmeli ve başlangıç seviyesinde olan çocuklar içinse kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Sizin için seçtiğimiz en iyi ve en kaliteli Scooter önerileri şunlardır;

En İyi Çocuk Scooter Markası
En İyi Çocuk Scooter Markası

Rookie 5 in 1 Işıklı Katlanabilir Scooter

Çocuklar için en ideal Scooter markalarından biri de bu markadır. Küçük çocuklara daha uygun olan aynı zamanda katlanabilir özelliği ile üç yaşına kadar kullanım sağlayan Rookie 5 in 1 Işıklı Katlanabilir Scooter oturma ve sırt desteğiyle de çocuğun güvenli bir şekilde sürüş yapmasını sağlamaktadır.

Çocuğunuz ile geziler yaparken daha eğlenceli ve daha kaliteli vakit geçirme imkânı sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz birinde oturma yeri ve tutma sapı çıkarılabilir ek ürün normal bir Scooter haline de gelebilmektedir.

 • Işıklı Teker: Var
 • Direksiyon Yüksekliği: Ayarlanabilir
 • Katlanabilme: Var
 • Yaş: 3
Rookie 5 in 1 Işıklı Katlanabilir Scooter
Rookie 5 in 1 Işıklı Katlanabilir Scooter

Scoot And Ride Highwaykick Scooter

Oturma destekli olan diğer modellerden biri de bu üründür. Oturma desteğiyle küçük bir bisiklete dönüşen bu Scooter aynı zamanda ışıklı Scooter olarak da geçmektedir. Tam bir çocuk ürünü olarak kullanabileceğiniz aynı zamanda daha kaliteli vakit geçirmenizi sağlayacak Çocuk Scooter Modelleri arasında yer almaktadır.

Bir ila beş yaş arası çocuklar tarafından kullanılabiliyor olması ve ilerleyen süreçlerde oturma özelliğini kaldırarak 50 kg kadar ağırlık kaldırılması oldukça kaliteli olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda bu ürünleri aldığınız takdirde yanında kaskı ile gönderilmektedir.

 • Işıklı Teker: Yok
 • Katlanabilmek. Var
 • Taşıma Kapasitesi 50 Kg
 • Yaş: 2
Scoot And Ride Highwaykick Scooter
Scoot And Ride Highwaykick Scooter

Triathlon T138 Kırmızı 138 Scooter

Rengârenk tekerleklerin dikkat çeken bu model led ışıklı direksiyona sahiptir. Dört kademeli olarak ayrılabilen direksiyon boyu ve silikon tekerleri mevcuttur. Direksiyon yüksekliğinin ayarlanabiliyor olması ve taşıma kapasitesinde 25 kg’a kadar taşıyabilmesi uzun süreler boyunca kaliteli olarak kullanabileceğiniz Scooter markalarından birisi olmaktadır.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında üç ila yedi yaşa kadar kullanımı sağlanan bu ürünler oldukça verilmektedir. Sizlerde gönül rahatlığı ile çocuğunuz için bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

 • Taşıma Kapasitesi: 25 Kg
 • Direksiyon Yükseklik: Ayarlanabilir
 • Yaş: 3-7
 • Işıklı Teker: Var
Triathlon T138 Kırmızı 138 Scooter
Triathlon T138 Kırmızı 138 Scooter

Globber Go Up Deluxe Scooter

Ebeveyn kontrollü bir diğer çocuk Scooter ürünlerinden birisi de bu ürünlerdir. 15 aydan büyük tüm çocukların kullanabileceği bu modeller aynı zamanda oturma özelliğine de sahiptir. Çocuğunuzun bebekliğinden itibaren dokuz yaşına kadar kullanabileceği model uzun yıllar kaliteli vakit geçirmenize destek olacaktır.

Direksiyon yeri değiştirilerek ürün klasik modelleri benzemektedir. Bunun sayesinde alacağınız ürünü senelerce kullanabilirsiniz. 50 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile de oldukça kaliteli Scooter markaları arasında yer almaktadır.

 • Direksiyon Yüksekliği: Ayarlanabilir
 • Taşıma Kapasitesi 50 Kg
 • Yaş: 15
 • Işıklı Teker: Var
 • Katlanabilme: Var
Globber Go Up Deluxe Scooter
Globber Go Up Deluxe Scooter

Cool Wheels 100 Kg Kapasiteli Scoter

100 kg’a kadar taşıma kapasitesi bulunan Cool Wheels 100 Kg Kapasiteli Scoter 13 yaştan büyük çocuklar için tercih edilir. Taşıma kapasitesinin fazla olması ve büyük çocuklar için uygun olması En İyi Çocuk Scooter olarak önerilmesine sebep olmaktadır.

Kayma zemini ve konforlu sürüşü ile kullanım kolaylığı da sağlayacaktır. Büyük tekerlekleri ve fren pedalı ile katlanabilir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Kullananların %99’u memnun kalarak bu ürünü önermektedir.

 • Taşıma Kapasitesi: 100 Kg
 • Katlanabilme: Var
 • Yaş Aralığı: 12
 • Işıklı Teker: Yok
 • Direksiyon Yüksekliği: Ayarlanabilir
Cool Wheels 100 Kg Kapasiteli Scoter
Cool Wheels 100 Kg Kapasiteli Scoter

Çocuk Scooter Kaç Kilo Taşır?

Ortalama olarak 50 ila 100 kg arasında değişen ağırlıklar mevcuttur. En İyi Çocuk Scooter Markası Daha küçük çocuklara hitap eden modeller bulunduğu gibi 100 kg’a kadar çıkabilen taşıma kapasitesine sahip ürünlerde mevcuttur. Ebeveyn destekli Scooter oturak kısımları genel olarak 20 kg’a kadar ağırlık taşıyabilmektedir.

Önerilen En İyi Çocuk Scooter Hangisi?

En İyi Çocuk Scooter Markaları olarak katlanabilme özelliğinin bulunmasına ve direksiyon yüksekliğinin ayarlanabilir olmasına dikkat edilmelidir. Taşıma kapasitesi ve yaş aralığı da tercih edeceğimiz ürünlerde ilk olarak bakmamız gereken özelliklerden biridir. En iyi çocuk Scooter markaları Rookie, Globber, Cool olarak tercih edilmektedir.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

Özellikleri ile En iyi 5 Tablet Markası

Soğuk ve Yağışlı Havalarda En İyi Su Geçirmeyen Bot Markaları