in

Bune AqBune Aq

En iyi Karavan markaları 2023

En iyi Karavan markaları ve modelleri; Türkiye’de Karavan üreten birçok firma ve bu Karavanları hem satın alabileceğiniz hem de kiralayabilecek birçok marka mevcuttur.

En iyi Karavan markaları 2023; Türkiye’de Karavan üreten birçok firma ve bu Karavanları hem satın alabileceğiniz hem de kiralayabilecek birçok marka mevcuttur.

COVID-19 salgınından itibaren Pandemi kısıtlamaları nedeniyle insanların dua ile birlikte iç içe izole bir tatili gerçekleştirmek istemesi ile karavan üretimi ve karavan kiralama gün geçtikçe artmaktadır.

karavan markaları ve modelleri de buna uygun olarak oldukça kaliteli olarak satışa sunulmuştur.

Çekme Karavan, Satılık Karavan, Barbie Karavan, Kiralık Karavan, Doblo Karavan, Agus Karavan, Caretta Karavan, Başkent Karavan, Ortiz Karavan, Erbaa Karavan, Otobüs Karavan, Chelsea Karavan, Saly Karavan gibi birçok karavan marka ve modeli ülkemizde satışa sunulmaktadır.

En İyi Karavan Markaları

Aşağıda Sizler İçin Satılık Karavan Mi Kiralık Karavan Olarak Yararlanabileceğiniz En İyi Karavan Markalarını Sıraladık!!

MarkaAdres:Telefon:İnternet sitesi
Deniz Karavan Acıbadem, Nar Sokak. No:2 Kadıköy/İSTANBUL +90 532 761 51 38www.denizkaravankiralama.com
İmaj Karavan Çukurcaköy, 4. Çelik Sokak. No:10 Osmangazi-BURSA 0.224.211 16 80www.imajkaravan.com
Erba Karavan Beşköprü Mevkii D100 Karayolu No:150 P.K.181 Sakarya-Türkiye  0.264.275 17 27www.erbakaravan.com.tr
Başoğlu Karavan Eskişehir-Bilecik Yolu Üzeri, Adliye Köyü Mevki SAKARYA  +90.264.319 36 00www.basoglukaravan.com/
Nacar Karavan Altınşehir Mah. Alemdağ Cad. No:702 Ümraniye -İstanbul  4 4 4  0  4 7 4www.nacarcaravan.com
Soyut Karavan Eskişehir Yolu 55. Km No:24 Temelli-ANKARA +90.312.646 50 69www.soyutkaravan.com/
Gerçek Karavan Yeniceabat Mahallesi 1. Yemeni Sokak, 1. Gedikli Sokak No:13 Osmangazi-Bursa   0224 257 44 71:  www.gercekkaravan.com
Naz Karavan Gülsuyu Mahallesi. Bilginer sokak. Tesa iş merkezi no:9/1 Maltepe-İSTANBUL 0555 206 02 20www.nazkaravan.com

Deniz Karavan

Satılık karavan ve karavan kiralama konusunda kendini en üst sıralara taşıyor ama İstanbul Kadıköy bölgesinde bulunan deniz karavan hem kiralama hem de satış hizmeti sunmaktadır. Eskiyen Rota karavan ismi ile bilinen şimdi Deniz Karavan ismi ile motokaravan kiralama hizmeti sünüyor.

Adres: Acıbadem, Nar Sokak. No:2 Kadıköy/İSTANBUL
Telefon: +90 532 761 51 38
İnternet Sitesi: www.denizkaravankiralama.com

İmaj Karavan

Sadece motokaravan imalatı yapmakla birlikte minibüs veya birçok Panel Van tip araçlardan yapılan karavan modelleri bulunur. Şoförün üstünde yatma yeri olan ve kovan tipi ile yarı entegre model üstü tamamen yataksız olan üç model üzerinde karavan üretimi yapılmaktadır. İstediğiniz her bölgeye seyahat edebileceğiniz ve bununla birlikte de oldukça modern şekilde dizayn edilmiş bu karavanları da en güvenli karavan markaları olarak tercih edebilirsiniz.

Adres: Çukurcaköy, 4. Çelik Sokak. No:10 Osmangazi-BURSA
Telefon: 0.224.211 16 80
İnternet Sitesi: www.imajkaravan.com

Erba Karavan

Türkiye’nin Öncü firmalarından olan Erva Karavan, karavan üretimi konusunda tüm Türkiye’yi ve dünyayı adını duyurmuştur. Moto karavan, büfe karavan, sahne karavan olarak birçok karavan imalatı yapmakta. Seri üretimine birlikte 1975’ten itibaren karavan imalatını sürdürüyor. Çekme karavan, karavan modelleri, şantiye karavan, tüm karavan ihtiyaçlar doğrultusunda üretimi de burada sağlanmaktadır.

Adres: Beşköprü Mevkii D100 Karayolu No:150 P.K.181 Sakarya-Türkiye
Telefon:  0.264.275 17 27
İnternet Sitesi:  www.erbakaravan.com.tr/

Başoğlu Karavan

Karavan üretimi sektöründe en önde gelen firmalardan biri olan Başoğlu Karavan, Caretta markasıyla birlikte kendini duyurmuştur. Caretta carettalardan ilham alarak üretti karavan modeli ile birlikte klasik çekme karavan ve motokaravan ticareti yapmaktadır.

Hem dış görünümü hem de içinin oldukça teknolojik olmasıyla fikirlerinizin özgürlüğü ile geleceği, doğaya ve çocuklarınıza karşı olan tüm sorumluluklarınızı farkında olarak üretiyoruz sloganıyla da dikkat çekmektedir. Sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde bayileri olup ürettiği her bir karavan dünyanın her yerinde aynı kalite ile birlikte ürettiğini de vurgulamaktadır.

Adres: Eskişehir-Bilecik Yolu Üzeri, Adliye Köyü Mevki SAKARYA
Telefon:  +90.264.319 36 00
İnternet sitesi www.basoglukaravan.com/

Nacar Karavan

Farklı bir yaratıcı ile birlikte karavan tasarımı markası olarak en önde gelen isimlerden birisi. Sıradanlıktan hoşlanmayan ve tamamen özgür ve estetik kaygısı olan Nacar Karavan, popüler kültürden uzak karavan üretimi yapmaktadır.

Yenilikçi tasarımları ile birlikte hem renk, hem iç mimari, hem de estetik olarak fazlasıyla göze hitap eden karavan modelleri sunmaktadır. Doğa dostu ve sanatsever bir kitleye sahip olan Nacar Karavan istanbul’da bulunan karavan markaları arasında yerini almıştır.

Adres: Altınşehir Mah. Alemdağ Cad. No:702 Ümraniye -İstanbul
Telefon:  4 4 4  0  4 7 4
İnternet sitesi www.nacarcaravan.com

Soyut Karavan

1994 yılından itibaren motokaravan, taşımalık karavan, çekme karavan olarak karavan imalatı yapmaktadır. Ürettiği karavanların hem dış görünümü hem de içindeki en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş kullanım alanları ile birlikte fazlasıyla tercih edilme sebebi olmaktadır.

Kendi kullanım alanınıza göre tasarlanmış ve özenle ve yüksek kalite ile birlikte üretilmiş olan karavan burada satışa sunulmaktadır.

Adres: Eskişehir Yolu 55. Km No:24 Temelli-ANKARA
Telefon: +90.312.646 50 69
İnternet sitesi www.soyutkaravan.com/

Gerçek Karavan

Türkiye’de 25 yıllık tecrübesi ile birlikte karavan üretimi yapan ve aynı zamanda bunun tamirini, bakımını ve satışını da gerçekleştiren gerçek karavan Türkiye çapında bütün müşterilerine en kaliteli hizmeti sünüyor. Bursa’nın Osmangazi bölgesinde karavan üreten firma, tüm Türkiye gönderim de sağlamakta.

Adres: Yeniceabat Mahallesi 1. Yemeni Sokak, 1. Gedikli Sokak No:13 Osmangazi-Bursa
Telefon:   0224 257 44 71
İnternet sitesi:  www.gercekkaravan.com

Naz Karavan

Çok fazla ürüne sahip olmaması ile birlikte 2009 yılında kurulan naz karavan sıra dışı tasarımları ile birlikte müşterilerine hizmetini sünüyor. Konforlu, modern ve ucuz karavan kiralama konusunda ilk sıralarda yerini almaktadır. İstanbul Maltepe bölgesinde hizmet veren mi karavan fiyatlar olarak da en hesaplı karavan markaları arasında bulunmaktadır.

Adres: Gülsuyu Mahallesi. Bilginer sokak. Tesa iş merkezi no:9/1 Maltepe-İSTANBUL
Telefon: 0555 206 02 20
İnternet Sitesi: www.nazkaravan.com/

En İyi Karavan Modelleri

karavan modelleri olarak birçok üreticinin bulunduğu ve buna uygun olacak şekilde karavan modelleri sunan firmalar mevcut. Piyasada tamamen kendini ispatlamış ve dünya standartlarına en uygun karavan yapan firmaların listesi aşağıda Çekme Karavan Modelleri

  • Klasik Çekme Karavan Modelleri
  • Küçük Gözyaşı Römorkları
  • Tavanı Yükselen Karavan Modelleri
  • Mini Karavan Modelleri
  • Katlanan Karavan Modelleri
  • Amerikan Airstream Modelleri
  • Beş Tekerlekli Karavan Modelleri
  • Ticari Çekme Karavan Modelleri
  • Motokaravan Modelleri
  • Camper Van Modelleri

Yukarıda bulunan karavan modelleri olarak sınırları en üst seviyeye çıkarmaktadır. Çekme karavan, kamp karavanı, mini karavan çeşitleri, katlanabilir karavan modelleri, beş tekerlekli çekme karavan modelleri, ticari amaçlı çekme karavan modelleri, moto karavan modelleri, klasik çekme karavan modelleri gibi birçok karavan çeşitleri bulunmaktadır.

Ticari amaç ile birlikte kullanılabilecek olan çekme karavan modelleri genellikle en çok tercih edilen motokaravan olur. Moto ve Camper One modellerine göre çok daha ergonomik fiyatlara sahip olan bu modelleri rahatlıkla seçebilirsiniz.

Eğer bir çekme karavana sahipseniz ve karavan kamp alanınız yardımcı olacaksınız özgürlük çerçevesi içerisinde tüm alanlara gitme imkânı da sunulmaktadır.

Karavan Fiyatları 2022

Karavan Fiyatları yeni karavan almak isteyenlerin veya satılık karavan olarak hayal kuran kişiler için hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

Pandemi ile birlikte karavan merakı hem ülkemizde hem de tüm dünyada artış göstermektedir. Bununla birlikte karavan Üretici firmaları birçok farklı model ve markalarla karşımıza çıkmaktadır.

Dolayısıyla karavan fiyatları güncel olarak modele, markaya, içeriği, kaliteye göre değişmektedir.

What do you think?

22 Points
Upvote Downvote

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En İyi Elektrikli Araba Markaları

Dünya’nın En İyi Kadın Saati Markaları ve Modelleri