in

En iyi 5 ingilizce Dil Okulu

En iyi 5 ingilizce Dil Okulu; günümüzde özellikle yabancı dil kursları ve yabancı dil okulları oldukça fazla araştırılmaktadır. Bir üniversiteden mezun olduğunuzda veya herhangi bir kursa alacağınız diploma ve sertifika ile birlikte birçok iş olanağı da sağlanabilmektedir. Üstelik uluslararası şirketlerde çalışmak veya kendinizi yabancı bir ülkede yaşam kurarken görmek istiyorsanız özellikle en iyi İngilizce dil okulu olarak araştırmalarınızı iyi yapmanız gerekir.

Küresel olarak ortak dil Kabul edilen ve her alanda spor, turizm, bilim, medya, bilgisayar gibi tüm sektörlerde birinci dil olan İngilizce; tüm alanlarda kullanabileceğiniz ve birçok iş olanağı sağlayan dillerden birisidir.

Okullarda ve birçok alanda zorunlu dil haline gelen İngilizce iyi bir dil okulu ile birlikte öğrenebilir. Birçok kişi tamamı ile yabancılarla iletişim kurarak veya İngilizce dil okulunda bulunan öğretmenlerle birlikte yabancı dil kursu için katılım sağlayabilmektedir.

Hem dünya çapında hem de ülkemizde en popüler olan ve en iyi İngilizce dil kursu olarak tercih edebileceğiniz okullar şunlardır.

En İyi İngilizce Dil Kurları

En İyi İngilizce Dil Kursları, yakın zamanlarda hem yurtdışına yerleşmek isteyen hem de iş olanağının yüksek olması sebebiyle İngilizce öğrenmek için kendini geliştirmek isteyen kişiler dil kurslarını tercih etmektedir. Türkiye’nin en kaliteli İngilizce dil kursu ve İngilizce dil okulları şunlardır;

En iyi 5 ingilizce Dil Okuluinternet sitesi
English Time İngilizce Dil Okulu
https://www.englishtime.com/
Akademik Yabancı Dil Kursları
https://www.akademikbatidil.com
British time
https://britishtime.com
Cambridge Akademi
https://www.academy-cambridge.com
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu
http://www.ingilizcekursu.boun.edu.tr/

English Time İngilizce Dil Okulu

1997 yılında kurulan Türkiye’nin en iyi dil okullarından biri olan English time, İngiltere ve Amerika’da da şubeleri ile öğrencilere hizmet vermektedir. 1 milyonu aşkın mezunları ile birlikte Türkiye’de en ön planda tutulan İngilizce dil Okulları arasında da yer almaktadır. Sadece İngilizce eğitimleri değil kursların ortalama olarak bir ila dört ay kadar sürmesi ile tamamen tüm seviyelerde İngilizce öğrenimi yaşanmaktadır. En iyi dil kursu lisesin de yer alan English time, dünyada ana dil olarak seçilen İngilizcenin öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

En iyi 5 ingilizce Dil Okulu
En iyi 5 ingilizce Dil Okulu

Yedi yaş itibari ile İngilizce eğitimi verilmeye başlanmış ve ayrıca YÖK dil, Toefl,Ielts gibi sınavları hazırlamak için de kurslara başvuruda bulunabilirsiniz. Yurtdışı eğitim danışmanlarıyla öğrencilerin farklı ülkelerde eğitim görmesini sağlayan English time fiyatlandırma olaraktan İngilizce dil okulu fiyatlar için uygun fiyatları içerisinde bulundurmaktadır.

İnternet Adres: https://www.englishtime.com/kavacik

Akademik Yabancı Dil Kursları

Reading, Listening, Writing becerilerine yönelik olarak eğitim veren ve nitelikli kurum içerikli öğrenci logosuyla da Türkiye’de yabancı dil kursları konusunda en güvenli kurslar arasında yer almaktadır. Genel İngilizce, sınıflara yönelik İngilizce,Toefl,Gre gibi programlarda öğrencilerin seviyelerine ön planda tutarak düzenlemeler yapmaktadır.

Amerika’da ve İngiltere’de akademik yabancı dil kursları şubesine rastlayabilir ve oralarda da dil okullarından eğitim alabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’de bulunan Ankara, Kütahya, Eskişehir ve Bursa gibi birçok ilde de akademik yabancı dil kursları kampüsleri bulunmaktadır.

Yaklaşık olarak 40 yıllık tecrübesi ile İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça dillerinde kurslar düzenlemektedir. Konuşma kulüpleri, profesyonel kadrosu ve tecrübeleri ile birlikte Türkiye’de tercih edebileceğiniz en iyi İngilizce dil okulu olarak bilinmektedir.

İnternet Adresi: https://www.akademikbatidil.com

British time

British Time İngilizce dil okulu, Türkiye’nin en eski ve en iyi dil okulları arasında ilk sırada yer almaktadır. Bakırköy ve Avcılar’da bulunan dört kursa ek olarak Diyarbakır ve Kayseri gibi illerde de şubesi bulunan bir okul hem içerik olarak hem de akademisyenleri olarak en üst seviyelerde yerini almaktadır.

Sadece yüz yüze değil online eğitimler de Türkiye’nin her şehrinde ki öğrencilerine İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Japonca gibi dillerde eğitim vermektedir.

Türkiye’nin en iyi dil okulu seçilen British Time, tüm yaş grubuna dil eğitimi vermektedir. Ayrıca yabancı öğretmenlerle görüşme kulübü, birebir ders telafisi kulübü ve Reading Club ve benzeri avantajlarla öğrencilerin gramer ve konuşma becerilerinin gelişmesini sağlamaktadır.

Öğrenme garantili İngilizce eğitim avantajları ile ön plana çıkan British Time birçok iş olanağı da sunmaktadır.

İnternet Adresi: https://britishtime.com

Cambridge Akademi

Cambridge akademi, İstanbul’da üç şubesi ile hizmet veren ve profesyonel kadrosu ile dikkat çeken İngilizce dil okuludur. Sertifikalı öğretmenleri ve uzman kadrosu ile birlikte en ilgi kursları arasında olduğunu söyleyebiliriz. Öğrencilerin yoğun ve ekonomik programlarla birlikte İngilizce öğrenmeleri ve ana dili olan İngilizceyi direkt yabancılardan almaları çok yönlü eğitim aldığını göstermektedir.

Altı seviye ve 12 kurdan oluşan eğitimler sonucunda anlama, konuşma ve yazma gibi beceriler de en üst seviyelere ulaşılması da sağlamaktadır. Ayrıca çocuklara yönelik İngilizce, Sınav İngilizcesi ve mesleki İngilizce gibi eğitim programları da bulunmaktadır.

İnternet Adresi: https://www.academy-cambridge.com

Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Kursu

Bozca Üniversitesi İngilizce kursu, Büyem tarafından kurulmuştur. Öğrencilerine en kapsamlı şekilde dünyanın ortak dili olan İngilizce eğitimi veren Boğaziçi Üniversitesi İngilizce kursu hem Boğaziçi Üniversitesi’ndeki öğrencilerini hem de diğer üniversite öğrencilerine ders imkânı sunmaktadır.

Aynı zamanda öğrenci olmasanız bile İngilizce kursuna giderek kaliteli bir şekilde İngilizce eğitimi alabilirsiniz. 11 kur olarak verilen eğitimler sonucunda İngilizcenizi en ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. Yaklaşık olarak üç ay süren İngilizce eğitimleri Boğaziçi Üniversitesi öğretim elemanlarından oluşmaktadır. Dolayısıyla çok güçlü ve kaliteli akademik kadro ile birlikte İngilizce en iyi şekilde öğrenmeniz sağlanacaktır.

İnternet Adresi: http://www.ingilizcekursu.boun.edu.tr/kayit-ingilizce-kurslari.shtml

İngilizce Dil Kursu Fiyatları

İngilizce Dil Kursu Fiyatları; İngilizcesini ilerletmek isteyenlerin veya işi sebebiyle İngilizce öğrenmek isteyenlerin en çok araştırdı konulardan birisi de fiyatlandırmadır. İş, eğitim, sosyal hayat veya ticaret gibi birçok alanda İngilizce bilen kişilere bir adım daha ön plana çıkmaktadır. Bunun ile birlikte son yıllarda globalleşmenin etkisiyle de İngilizce Kursu fiyatları kullanıcılar tarafından da fazlasıyla araştırılmaktadır.

2022 veya 2023 olarak araştırmalar yaptığımız zaman İngilizce kursu fiyatları hazırlık atlama, iş İngilizcesi, lise İngilizce kursları gibi birçok alanda kurs görme imkanımız bulunmaktadır. İngilizce öğrenimi sırasında seviyeler ve alacağımız İngilizce eğitimi fiyatları belirlenmektedir.

İstanbul İngilizce kursu fiyatları olarak yabancı dil konusunda en üst sıralarda yer alan şehirlerden birisi ve İstanbul’dur. İstanbul İngilizce dil kursu fiyatları açısından diğer şehirleri nazaran oldukça uygundur.

Genel olarak İngilizce dil kursu fiyatları şu şekildedir;

Genel İngilizce Birinci Seviye: 80 ders saat ücreti 5000 TL’den başlamaktadır.

Genel İngilizce Beşinci Seviye; 80 ders saati ücreti 10.000 TL’den başlamaktadır.

Ortalama İngilizce Kursu Fiyatları: normal İngilizce 10.000 TL’ye kadar çıkabildiği gibi seviye ilerledikçe İngilizce kursu fiyatları 20.000 TL’ye kadar ulaşabilmektedir.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En iyi 5 Erkek Tenis Ayakkabısı

En İyi 5 Erkek Basketbol Ayakkabısı