in

En kullanışlı ve akıllı 5 saat markası

En kullanışlı ve akıllı 5 saat markası günümüzde tasarımı ve özellikleri ile birlikte en çok tercih edilen teknolojik ürünlerden birisi olmuştur. Hem teknik özellikleri hem de şık tasarımları ile dikkat çeken en iyi akıllı saat markaları uzun ömürlü olmalarıyla da dikkat çekmektedir. Yüksek ekran kalitesine sahip, dayanıklı ve işletim sistemi olarak da tüm kullanıcılardan tam not almayı başarmış birçok akıllı saat markaları bulunmaktadır.

EKG çekebilen, acil sos özelliği ile birlikte tehlikeli anlarda güvende kalmanızı sağlayan, antrenmanlarınızı ölçebilen, sesli görüşme yapabileceğiniz en iyi akıllı saat markaları bulunmaktadır.

En Kaliteli Akıllı Saat Markaları

En Kaliteli Akıllı Saat Markaları, kullandığınız ürünün içeriği ve hangi kalitede olduğu doğru ürünü seçe bilmeniz adına oldukça önemlidir. Akıllı saatlerden insanların beklentisi olan tansiyon ölçmesi, sesli görüşme yapabilme, kamera, su geçirmezlik özelliği gibi birçok özellik kaliteli akıllı sade markaları olarak markaların oluşumunu sağlamaktadır.

GPS özelliği sayesinde kaybolmayı önleyen ve kaybolduğu zaman kolay bir şekilde bulunmayı sağlayan en iyi akıllı saat markaları mevcuttur.

En kullanışlı ve akıllı 5 saat markası
Garmin MarQ Adventurer
Garmin Tactix7
Garmin 010-02159-00 Fenix 6s
Apple Watch 7
Suunto 9 Peak

Akıllı saat çocuk için tercih edilen ve sim kartlı akıllı saat olarak da birçok özelliğe sahip akıllı saat modelleri de bulunmaktadır. Çocuklar için akıllı saat modelleri hediye olarak alabileceğiniz en güzel ve en mantıklı hediye seçeneklerinden de birisi olacaktır.

En kullanışlı ve akıllı 5 saat markası şu şekildedir;

Garmin MarQ Adventurer

Akıllı Saat Özellikleri
Yüksek rakamlarda vücudunuzu bulunan oksijen seviyesini ölçmektedir.
E-postaları veya metinleri görüntüleme şansınız bulunuyor.
Müzik uygulamaları ve Bluetooth ekran için kullanabileceğiniz akıllı saatlerden birisidir.

En pahalı akıllı saat olarak hem kaliteli hem de tüm özelliklerinden yararlanabileceğiniz modellerden ilkidir. Birçok kişi için yaratılmış olan olağanüstü bu cihazlar adeta dünyayı ayaklarınız altına almaya yarayacaktır.

Değişen havayı bildirmesi, içerisinde yeni yerler keşfetmek için kullanabileceğini topografik haritaları görüntüleme özelliği de bulunuyor.

Garmin Tactix7

Akıllı Saat Özellikleri
Gece ve gündüz görünümü ile birlikte gece görüş yeteneği bulunmaktadır.
Kablosuz bağlantı ve iletişim devre dışı bırakan ve bununla birlikte GPS’i kapatabilen gizli modu da bulunmaktadır.
Hava raporu veren, rüzgârlı ve yağmurlu havalarda uyarı yapan hava durumu da bulunmaktadır.
Günlük egzersiz önerileri ile birlikte sizi ve kondisyon seviyenizi ölçmektedir.

Premium solar şarj lensi ve dokunmatik ekrana sahip olan bu akıllı saat GPS özelliğiyle birlikte en çok tercih edilen akıllı saat modelleri arasında bulunuyor. Solar enerjili pili harita ile birlikte, solar şarj etkinken beş GPS modunda 122 saate kadar pil ömrü sunmaktadır. Her türlü ortamda çalışan dokunmatik ekranı ile birlikte balistik elit yazılımıyla da uzun mesafeli atışlar için bile nişan alma çözümlerini hesaplanmaktadır.

Flashlight özelliğiyle birlikte düşük ışık koşullarınızda yolunuzu ve yönünüzü bulmaya yarayan birçok özelliği içerisine mevcuttur. Golf haritaları ve SKIVIEW haritaları ile birlikte gol sahası ve dünya çapında bulunan 2000’den fazla kayak merkezi zorluk derecelerinin görüntüleme özelliği bulunmaktadır.

Garmin 010-02159-00 Fenix 6s

Akıllı Saat Özellikleri
GPS sistemi ile birlikte sürekli olarak nerede olduğunuzu görüntülemeye yarıyor.
16 GB dâhili hafızayı içerisinde barındırmaktadır.
Müzik seçenekleri ile birlikte bütün müzik programlarını kullanabileceğiniz özelliği de bulanıyor.
Multispor sayesinde nabzınızı ölçe bilmektedir.

Yine aynı markaya sahip olan Garmin hem kullanışlı tasarımlarıyla hem de kalitesiyle en üst sıralarda yerini almaktadır. Akıllı saat yorumları olarak hiçbir zaman kötü yoruma sahip olmayan Garmin, akın saat modelinde 14 gün boyunca ortalama pil ömrü sunmaktadır. Uzun süreler boyunca gidebilen pil ömrü ile birlikte içerisinde birçok dijital kullanım sağlayan önemli özellikleri de bulunuyor. GPS sistemi ile ve farklı renk seçenekleriyle tercih edebileceğiniz modelleri de sunmaktadır.

Apple Watch 7

Akıllı Saat Özellikleri
EKG çekmesi ile birlikte kalp ritmini oluşturması en çok tercih edilme nedenlerinden birisidir.
Arama yapabilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
Kaybolduğu zaman bulabileceğiniz GPS özelliği içerisinde bulunuyor.
Adım sayar, uyku takibi, acı sos özelliğiyle de tercih edilmektedir.

Hem Türkiye’de hem de dünyada tercih edilen akıllı saat modellerinden birisidir. Kanda bulunan oksijen miktarını ölçebilmesi, nabzını ölçebilmesi, tansiyon ölçebilmesi, arama yapabilme gibi birçok özelliği ile birlikte Apple Watch, akıllı saat önerileri olarak en çok önerilen modellerden ve markalardan da birisidir.

Antrenman yaparken kullanabileceğiniz ve özellikle sportif bir hayatınız varsa tercih edebileceğiniz akıllı saatin markası olabilir.

Suunto 9 Peak

Akıllı Saat Özellikleri
Beşinci sınıf FaceTime’dan yapılmıştır.
Safir kristal kullanılarak cam malzemesi oluşturulmuştur.
Hava fonksiyonların olması ile birlikte düşen ve yükselen havayı takip etmektedir.
Akıllı pil notları ve 10 saate kadar sürebilen ben süresi bulunuyor.

Zarif görünümlü, kolay kullanılabilen ve birinci sınıf titanyumdan yapılmış olan Suunto 9 Peak, spor için esnek silikon kayış ile birlikte kullanıcılara gitmektedir.

Dokunmatik ekran, hava fonksiyonlarını öğrenme, GPS ve navigasyon ölçebileceğiniz akıllı saatlerden birisidir. Suya dayanıklı olması ve 80’den fazla sporları bulunması en çok tercih eden akıl sahibi markaları arasında bulunmasını sağlamıştır.

Akıllı Saat Modelleri

En kullanışlı ve akıllı 5 saat markası olarak seçebileceğiniz birçok model bulunuyor. Kalp atış hızınızı ölçebilen, stres seviyenize hesaplamak için kalp atış hızını da yoğunlaşan ve aynı zamanda nabız ölçebilen bilekleri ile birlikte akıllı saat modelleri ve markaları eşitlenmektedir.

Akıllı saat modelleri seçilirken telefon uyumlu olup olmadığına, Bluetooth özelliğinin bulunmasına, çocuklar için uygun olup olmadığına, su geçirmez akıllı saat modellerine ve özellikle pil ömrünün uzun olmasına dikkat ederek En İyi Akıllı Saat 2023 olarak güncel akıllı saatleri seçebilirsiniz.

En İyi Akıllı Saat 2023

Akıllı saat modelleri 2022 hem daha teknolojik hem de daha fazla özelliğe sahip olan birçok akıllı saat bulunmaktadır. Telefonunuzu sık sık yeriniz olmaktan hoşlanmıyorsanız eğer günlük aktivitelerini sebebi de telefon kullanmakta zorluk yaşıyorsanız bu nedenle akıllı saat özellikleri için doğru araştırmalar yaparak en doğru modelleri de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akıllı Saat Modelleri olarak seçtiğimiz birkaç farklı modelde şu şekilde;

 • Diesel Gen 5 DZT2017 Connected Akıllı Saati
 • Garmin Venu 2 Plus Akıllı Saat
 • Huawei Watch 3 Pro Elite Akıllı Saat
 • Imilab KW66 Akıllı Saat
 • Haylou Solar LS05 Akıllı Saat
 • Amazfit Bip U Pro Akıllı Saat
 • Xiaomi Mi Watch Lite Akıllı Saat
 • Honor Watch Magic Akıllı Saat
 • Xiaomi Redmi Watch 2 Lite Akıllı Saat
 • Xiaomi Mi Watch Akıllı Saat
 • Samsung Galaxy Watch 5 Akıllı Saat
 • Apple Watch Ultra Akıllı Saat

Akıllı Saat Modelleri çocuk, yetişkin olarak da ikiye ayrılabilir. Çocuklar için seçilecek olan akıllı saatler GPS özelliği taşıdığı için oldukça fazla özelliğe sahiptir. Çalar saat, uyku takibi, beden takibi, konuşma özelliği, gibi birçok akıllı saat özelliklerine dikkat ederek de sahip olabilirsiniz.

What do you think?

Makale Yazarı istersen .NET

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

En iyi ve En Kalıcı 12 Parfüm Markası

Türkiye’deki en iyi 10 Pırlanta Markaları 2023